Który tusz z Pierre Rene polecacie?

  • 2015-07-21, o 14:50
  • 36
  • 18 672
  • 30
  • 34

Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Któy tusz do rzęs z Pierre Rene polecacie? Chodzi mi o efekt sztucznych rzęs z mocnym pogrubieniem i uniesieniem, bo naturalnie mam gluuugie rzęsy. Myślałam nad tym Volume+ConditionerGrowing lashes Stimulator. Polecacie czy nie? 

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Podłączam się do pytania. :P Co właściwie sądzicie o tuszach Pierre Rene, bo zastanawiałam się nad ich wypróbowaniem? Jak wypadają w porównaniu z innymi?

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Ja w ogóle nie miałam kosmetyków Pierre Rene ale też jestem ciekawa jak się sprawują tusze i kosmetyki Pierre Rene :)

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Ja miałam cienie i byłam bardzo zadowolona. Dużo dobrych opinii słyszałam tez na temat podkładów, dlatego jestem strasznie ciekawa jak wypadają tusze. 

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Z Pierre Rene miałam podkład Skin Balance, który był naprawdę fajny jeżeli chodzi o kolor, bo odcień najjaśniejszy jest naprawdę jasny. Niestety nie podobało mi się w nim, że ciężko się rozcierał, czasami pozostawiał smugi i na dodatek przemieszczał się na twarzy. 

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Ja podkład miałam okazję używać raz u koleżanki był bardzo fajny :)

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

ja również mialam kiedyś cienie matowe z Pierre Rene i nie były złe ,porównuję je do tych z Inglota ,i na tym sie kończy moja znajomość kosmetyków z Pierre Rene ale tuszy tez jestem ciekawa

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Z Pierre Rene używałam jedynie pudru matującego. Ciekawie wygląda kamuflaż. :)

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

nie miałam jeszcze żadnego kosmetyku z piere rene

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

Jestem ciekawa, jak sprawują się tusze pierre rene.

Re: Który tusz z Pierre Rene polecacie?

nawet nawet, może cena trochę za wysoka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: