Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

  • 2012-03-28, o 00:43
  • 59
  • 133 661
  • 32
  • 44

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Rozjasniacze i dekoloryzatory drogeryjne bardzo niszcza wlosy. Kiedys uzywalam z Loreal, Garnier i Schwarzkopf i nigdy wiecej. Teraz tylko profesjonalny, robie sobie ombre i troche pasemek rozjasniaczem marki Elgon.
Rozjasniacz ( niebieski) 40 g plus woda utleniona 80 ml , sposob uzycia:

http://elgon.pl/intensywny-rozjasniacz- ... leach.html

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Rozjasniacze i dekoloryzatory drogeryjne bardzo niszcza wlosy. Kiedys uzywalam z Loreal, Garnier i Schwarzkopf i nigdy wiecej. Teraz tylko profesjonalny, robie sobie ombre i troche pasemek rozjasniaczem marki Elgon.
Rozjasniacz ( niebieski) 40 g plus woda utleniona 80 ml , sposob uzycia:

http://elgon.pl/intensywny-rozjasniacz- ... leach.html

megi1828

Mam pytanie odnośnie tego rozjaśniacza, kilka dni temu ściełam 3/4 długości włosów ( były bardzo zniszczone ) to co zostało wydaje się być zdrowe, ale moje włosy są cienkie, strasznie chciałabym je trochę rozjaśnić, myślisz że taki profesjonalny rozjaśniacz nie zaszkodzi ?

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Profesjonalny rozjasniacz jest o wiele lepszy niz drogeryjny, mozesz smialo uzyc. Jak masz naturalne, niefarbowane to nie trzymaj zbyt dlugo. Potem najlepiej poloz jakas maseczke nawilzajaca.

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

widziałam dziś na przystanku tramwajowym reklamę LOREAL CASTING SUNKISS. Czy któraś z Was używała tego? Czy rzeczywiście dają on jakieś efekty? nadaje się do zrobienia domowego ombre i nałożenia tylko na pasemka, końce?

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

ja to wogóle proponowałabym nie rozjaśniacz tylko dekoloryzator ,rozjasniacze najbardziej niszczą włosy.z Chantala jest dobry ,kupisz go tylko w sklepie fryzjerskich ,dobra marka

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Faktycznie rozjaśniacze bardzo niszczą, nawet bardziej niż dekoloryzatory :)

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

ciekawa jestem rzeczywiście który jest najlepszy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Dużo dobrego słyszałam i czytałam o rozjaśniaczu z Loreala.  

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

Moja mama używa jakiś z Joanny chyba i jej włosy są w świetnym stanie. Nie są ani trochę zniszczone.

Re: Ktory rozjasniacz dostepny na rynku najlepszy??

żaden każdy niszczy włosy juz lepezy jest dekoloryzator

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: