Które palety cieni polecacie?

  • 2015-08-19, o 11:08
  • 51
  • 27 300
  • 39
  • 44

Które palety cieni polecacie?

Make up Revolution może się pochwalić wieloma paletkami do makijażu oczu.

Polecacie konkretne produkty?

Mam palety czekoladowe - Naked Chocolate i Death by chocolate i jestem bardzo zadowolona z tej pierwszej. Używam jej często i cienie są naprawdę dobre.

Macie jakieś inne ciekawe i wypróbowane paletki? 

Re: Które palety cieni polecacie?

Z Makeup revolution polecam paletę Iconic 2. Mogę jeszcze polecić paletki z Mysecret i Sleek. Jeszcze bardzo lubię paletę cieni wypiekanych z bh cosmetics Galaxy Chic. Jest przepiękna, polecam oglądnąć jej zdjęcia.

Re: Które palety cieni polecacie?

Ja miałam tylko jedną paletkę #Selfie i jestem zadowolona :) Teraz zastanawiam się nad zakupem czekoladki :)

Re: Które palety cieni polecacie?

Ja mam paletkę z matowymi cieniami, te ciemne są bardzo dobre, ale jasne są bardzi kiepsko napigmentowane.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Które palety cieni polecacie?

Olcia37 dobrze pisze. Też mam obie wersje matów i ciemne są super, jasne trochę kiepsko. Na pewno coś od MUR wezmę, może będzie jakaś kopia Sleeka ACID albo jakieś drobne perły w szlachetnych kolorach. :)

Re: Które palety cieni polecacie?

Bardzo fajne palety są z Zoevy i the balm z tańszych to sleek, my secret (poczworne) i technic electric

Re: Które palety cieni polecacie?

Sleek :) polecam również The Balm Nude Tude lub Nude Dude :))

Re: Które palety cieni polecacie?

Ja polecam z Makeup Revolution paletkę FLAWLESS, kolory są świetne :)

Re: Które palety cieni polecacie?

Lubię bardzo MUR Run Boy Run. Niektóre kolory są takie niejednoznaczne. Bardzo dobra pigmentacja, świetnie się utrzymują.

Re: Które palety cieni polecacie?

a ja polecam te skomponowane przez siebie

Re: Które palety cieni polecacie?

Ja bardzo lubię Girl Panic - doskonale trafili z kolorami umieszczonymi na dole palteki (tymi okrągłymi) bo są tam beże i brązy idelane do fajnego "zbudowania oka" + fajne kolorki do tworzenia makijaży. Są w niej cienie matowe i satynowe. Mam tez tą duża Flawless Matte mającą same matowe cienie w fajnych wystopniowanych odcieniach nude i brązu. Fajnei się nimi pracuje i przyznam, że dopracowali trochę formułe ich matu! Są naprawde świetne do pracy, dokonale się blendują nie gubiąc koloru.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: