Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

  • 2016-01-10, o 14:47
  • 38
  • 16 003
  • 20
  • 29

Jakoś żaden mnie do tej pory nie przekonał.

Re: Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

Jakoś żaden mnie do tej pory nie przekonał.

Peeling do ciała.

Re: Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

Wszystkie :). Mam podklad w kompakcie, rewelacyjny, lepszy niż te z Kanebo, rewelacyjny tusz , który mogę używać z soczewkami kontaktowymi, a najlepsze tusze innych marek nie dawały rady. Bardzo dobre pudry, rewelacyjne byszczyki. Testowałam ich cienie i to chyba najsłabszy produkt, wróciłam do Kryolana.  Teraz zamierzam przetestowac kremy z serii delikatne i żelowe lakiery do paznokci. To jedna z lepszych fim jakie znam, w bardzo rozsądnych stosunku cena-jakość. Szkoda, że tak mało znana i prawie niedostepna poza siecią. Dlatego też bezpiecznie można kupić ich kosmetyki pielęgnujące i większośc kremów i podkładów, gorzej ze szminkami bo trudno ocenic kolor :) Dawniej były w sprzedaży więc wiem co kupować, teraz powoli wracają. Lumene, Kryolan, Kanebo - Sensai, Avene, La Roche i Eris moi ulubieńcy.

Just call me Angel of the Morning.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie mialam nic

Krem cc

korektor pod oczy jest dosc fajny ale mieszam go z korektorem z loreala ;p

Re: Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

nie miałam nic z tej firmy

Re: Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

Jak nie miałyście, to po co spamujecie?

Miałam, dużo, polecam. Zamówiłam w ciemno bo szukałam silnie nawilżającego kremu, a resztę wziełam bo tanio było i nie żałuję ani złotówki. Co kilka miesięcy zamawiam nowe. Miałam:

 

Kremy z wodą arktyczną na dzień i na noc

Żele do twarzy, trzy różne rodzaje

Żel pod oczy

Dezodorant kulka

Dwie maskary

Maska torfowa

Tonik

Płyn micelarny i do oczu

Kredka czarna do oczu

Serum z witaminą c

Żel pod prysznic z moroszką i brzozą (tego jeszcze nie testowałam)

Ostatnio peeling

 

Oprócz tego kupiłam Mojemu serię Moisturize Energizing i ostatnio poprosił mnie o ponowne ich zamówienie :O

Lumene wyparły wszelkie kosmetyki, jakich używałam do tej pory, oprócz szamponu i płynu do higieny. Zastanawiam się nad stestowaniem pudru i fluidu.

Re: Które kosmetyki Lubicie najbardziej z tej firmy ???

Wszystkie :). Mam podklad w kompakcie, rewelacyjny, lepszy niż te z Kanebo, rewelacyjny tusz , który mogę używać z soczewkami kontaktowymi, a najlepsze tusze innych marek nie dawały rady. Bardzo dobre pudry, rewelacyjne byszczyki. Testowałam ich cienie i to chyba najsłabszy produkt, wróciłam do Kryolana.  Teraz zamierzam przetestowac kremy z serii delikatne i żelowe lakiery do paznokci. To jedna z lepszych fim jakie znam, w bardzo rozsądnych stosunku cena-jakość. Szkoda, że tak mało znana i prawie niedostepna poza siecią. Dlatego też bezpiecznie można kupić ich kosmetyki pielęgnujące i większośc kremów i podkładów, gorzej ze szminkami bo trudno ocenic kolor :) Dawniej były w sprzedaży więc wiem co kupować, teraz powoli wracają. Lumene, Kryolan, Kanebo - Sensai, Avene, La Roche i Eris moi ulubieńcy.

2016-03-05 19:42:36 autor Kitty007

Hej, którego dokładnie podkładu używasz? Ja kosmetyki pielęgnacyjne mam już wszystkie z Lumene, zastanawiam się jak się sprawdzają te do makijażu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: