Kształt brwi

  • 2011-07-04, o 12:44
  • 94
  • 38 976
  • 40
  • 48

Kształt brwi

Mam pytanie, jaki kształt brwi pasuje do jakiej twarzy ?

Re: Kształt brwi

http://www.papilot.pl/makijaz/5578/Jak- ... warzy.html

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kształt brwi

Dziękuje za rady

Re: Kształt brwi

pomocny link i zdjecie, dodam tylko że wszystko zalezy od proporcji naszej twarzy, osadzenia oczu i wielu innych rzeczy ale warto wzorować sie tymi wskazówkami

Re: Kształt brwi

Mam pytanko jak uzyskac taki idealny kształt brwii ?
Co trzeba zrobić, bo chyba sama penseta nie wystarczy

Re: Kształt brwi

Również przyłączam się do pytania. Mam strasznie gęste i ciemne brwi. Praktycznie odrastające włoski widać od razu. I też mam problem z dobraniem odpowiedniego kształtu. Mam wrażenie że jedna jest minimalnie wyższa od drugiej:/

Re: Kształt brwi

To że brwi się różnią jest naturalne- wszystko się różni jeśli odbiła byś w lustrze połowę swojej twarzy to wyszłaby zupełnie inna osoba- tylko trochę podobna do ciebie. Idźcie do kosmetyczki ona nada wam kształt a później to już z górki same będziecie mogły rególować ewentualnie czasami iść na małą korektę. A jakiś duży koszt to nie jest bo zayczyna się od 5 zł w zwyż- zależy gdzie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kształt brwi

Też mysle że jakaś doświadczona kosmetyczka pomoże, potem tylko skubie sie te małe włoski i wszystko z górki można też próbować samemu ale wiadomo że ryzyko porażki jest wieksze ja swoje brwi reguluje sama ale dlatego że maja dość równy kształt i wystarczy je troche obskubać z tych malutkich niepotrzebnych wystających włosków

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt brwi

Ja właśnie brwi reguluje sama, mam trochę cienkie (może widać na zdjęciu z awatara )
Dlatego chciałabym mieć inne, ale chyba musiałabym je zapuścić, by mieć z czego regulować

Re: Kształt brwi

Racja...tylko doświadczona kosmetyczka...bo ostatnio to tylko żałowałam, że poszłam bo wyszłam z cienkimi, nie modnymi już paseczkami zamiast brwi:/

Re: Kształt brwi

Podobnie jak Karoligrz tez kiedys stalam się "ofiarą" kosmetyczki, wyskubała mi brwi za mocno aż prawie nie było ich widać :/ sporo się nacierpiałam zanim odrosły zostały doprowadzone do w miarę normalnego kształtu.
Teraz samej trudno mi ocenić jaki kształt najlepiej by do mnie pasował więc moja regulacja ogranicza się tylko do wyrywania odrostów

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: