Kształt brwi

  • 2011-07-04, o 12:44
  • 94
  • 38 966
  • 40
  • 48

Re: Kształt brwi

Ja też używam cieniu do brwi i wosku. Kiedyś moja kosmetyczka zaproponowała mi, że wyreguluje mi je tylko muszę nic z nimi nie robić i same mają odrastać, ale nie dałam rady

Re: Kształt brwi

Ja też używam cieniu do brwi i wosku. Kiedyś moja kosmetyczka zaproponowała mi, że wyreguluje mi je tylko muszę nic z nimi nie robić i same mają odrastać, ale nie dałam rady

Parysia

Już nie pamiętam ile razy zapuszczałam brwi na nowo Miałam cienkie,grube,proste,okrągłe heh Teraz znalazłam swój kształt i się go trzymam

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Kształt brwi

U mnie kształt jest wg. sposobu przyłożenia ołówka, jednak nie mogę nadać wymarzonej grubości bo rosną w cały świat i za nic nie tam gdzie potrzeba...

Re: Kształt brwi

A nie myślałaś o wizycie u dobrej kosmetyczki?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Kształt brwi

Regulacja brwi u kosmetyczki kosztuję u mnie tylko 10zł, więc jak tylko widzę wyrastające włoski (które zdarzają się bardzo rzadko) od razu idę na zabieg.

Re: Kształt brwi

Regulacja brwi u kosmetyczki kosztuję u mnie tylko 10zł, więc jak tylko widzę wyrastające włoski (które zdarzają się bardzo rzadko) od razu idę na zabieg.

2014-05-30 14:10:42 autor kostka

Ja jeśli idę do kosmetyczki na regulację i coś jeszcze to regulację mam zawsze za darmo :)

Re: Kształt brwi

wydaje mi się że powinnyśmy trzymać się  swojego danego kształtu brwi ,i nie patrzyć na kogoś bo każdy ma inny i każdy ma naturalnie taki jaki mu pasuje ( z wyjątkiem oczywiście pojedynczych włosków które wiadomo trzeba wyrwać) .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt brwi

Mozna sie latwo nauczyc metody nitkowania czesto uzywanej przez kosmetyczki.

Re: Kształt brwi

ja mam cienkie brwi i bardzo jasne

Re: Kształt brwi

najlepiej nie kombinować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: