Kształt brwi

  • 2011-07-04, o 12:44
  • 94
  • 38 977
  • 40
  • 48

Re: Kształt brwi

ja na pierwszym wyrywaniu byłam właśnie u kosmetyczki a teraz jak już napisałam wcześniej zazwyczaj wyrywam sama chyba że naprawdę nie mam na to siły

Re: Kształt brwi

Mnie trochę w tym temacie pomogl ten artykuł: http://www.dourody.pl/regulacja_pielegn ... _brwi.html W każdym razie moje brwi prezentuja sie calkiem spoko

Re: Kształt brwi

bardzo fajny artykuł i na pewno przydatny !

Re: Kształt brwi

O cholerka, ale sposób! pewnie jest szybszy niż pęsetą, nie? choc wyglada na bardziej bolesny

Re: Kształt brwi

Jeśli chcesz dobrać odpowiedni kształt brwi, to jak już wiele osób podkreśliło, udaj się do kosmetyczki-wizażystki. Najlepiej będzie wiedziała, jaka depilacja brwi będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Podczas wizyty wystarczy podpytać, w jaki sposób osiągnąć taki efekt w domu, a już na pewno znajdziesz te informacje w internecie – najważniejsze to ustalić pożądany kształt.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt brwi

Ja za pierwszym razem poszłam do kosmetyczki, aby nadała moim brwiom najlepszy kształt, a teraz depiluję je w domu przy użyciu pęsety - trochę czasochłonne, ale pozwala na dotarcie do pojedynczych włosków

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Kształt brwi

Mam ciągły problem z regulacją brwi, ponieważ jak byłam dzieckiem, to potknęłam się i rozcięłam sobie łuk brwiowy. Po tym wypadku mam bliznę, na której nie rosną mi włoski. Bez pomocy kosmetyczki ani rusz.

Re: Kształt brwi

Hm ciekawy temat !

Re: Kształt brwi

to zalezy komu jak pasuje ;0

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Kształt brwi

Mam ciągły problem z regulacją brwi, ponieważ jak byłam dzieckiem, to potknęłam się i rozcięłam sobie łuk brwiowy. Po tym wypadku mam bliznę, na której nie rosną mi włoski. Bez pomocy kosmetyczki ani rusz.

redlipstick

Skąd ja to znam Jak byłam mała bawiłam się z siostrą w gonitwy i uderzyłam o metalowy róg rozkładanego stołu po który została i szpetna blizna :/ Do dziś mi tu nie rosną włoski,ale brwi sama reguluję,potem je podkreślam cieniem do brwi i woskiem ,aż kiedyś mama się dziwiła co zrobiłam że blizny nie ma - więc mój sposób na bliznę działa

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: