Kształt brwi

  • 2011-07-04, o 12:44
  • 94
  • 38 940
  • 40
  • 48

Re: Kształt brwi

oo megi zaciekawiłaś mnie bardzoo Pan z Iraku robił Ci nitkowanie? wow;p ale rozumiem, ze w holandii? sama próbowałaś tej metody (wykonując samodzielnie)?

ladymakeup

Tak, w Holandii u fryzjera. Nie probowalam sama tylko czytalam wczesniejszy post nitki24, w ktorym pisze, ze probowala sama i stwierdzila, ze to jest bolesne. Dlatego w sumie powinnam byla odniesc sie do tego postu, ze im wieksza sie ma wprawe i im szybciej sie robi tym mniej boli.

Pencetka moge sobie brwi usuwac i mnie nie boli tylko ja nie potrafie ani dokladnie ani rowno tego zrobic, z reszta nie mam cierpliwosci. Ale nad ustami penceta dla mnie jest niewykonalne, za bolesne, nie tyle brzegi co pod samym nosem. Tu wlasnie nitkowanie zdalo dobrze egzamin. Poza tym mam meszek na policzkach i pod broda, tak mnie natura chojnie obdarzyla wlosami .
Jest to zabieg czysty, nie cierpi Twoja skora tak jak w przypadku masy cukrowej, wosku czy kremu depilacyjnego, bo raz ze jej niczym nie smarujesz i dwa nie naciagasz przez wyrywanie.
Balam sie, ze jak wyjde bede miala twarz pogryziona przez osy a mialam jeszcze zakupy zrobic a tu nic - zadnego zaczerwienienia .

Re: Kształt brwi

to bardzo fajnie mnie natura nie obdarzyła hojnie włosami, oczywiście po za tymi na głowie!

Re: Kształt brwi

oo megi zaciekawiłaś mnie bardzoo Pan z Iraku robił Ci nitkowanie? wow;p ale rozumiem, ze w holandii? sama próbowałaś tej metody (wykonując samodzielnie)?

ladymakeup

Tak, w Holandii u fryzjera. Nie probowalam sama tylko czytalam wczesniejszy post nitki24, w ktorym pisze, ze probowala sama i stwierdzila, ze to jest bolesne. Dlatego w sumie powinnam byla odniesc sie do tego postu, ze im wieksza sie ma wprawe i im szybciej sie robi tym mniej boli.

Pencetka moge sobie brwi usuwac i mnie nie boli tylko ja nie potrafie ani dokladnie ani rowno tego zrobic, z reszta nie mam cierpliwosci. Ale nad ustami penceta dla mnie jest niewykonalne, za bolesne, nie tyle brzegi co pod samym nosem. Tu wlasnie nitkowanie zdalo dobrze egzamin. Poza tym mam meszek na policzkach i pod broda, tak mnie natura chojnie obdarzyla wlosami .
Jest to zabieg czysty, nie cierpi Twoja skora tak jak w przypadku masy cukrowej, wosku czy kremu depilacyjnego, bo raz ze jej niczym nie smarujesz i dwa nie naciagasz przez wyrywanie.
Balam sie, ze jak wyjde bede miala twarz pogryziona przez osy a mialam jeszcze zakupy zrobic a tu nic - zadnego zaczerwienienia .


To świetnie może zamieścisz zdięcia brwi:)

Re: Kształt brwi

Zgadzam się z tobą Megi, potrzeba wprawy, której ja nie miałam i jakoś nie miałam chęci na dalsze próby, chociaż nie znaczy to że za jakiś czas nie spróbuję ponownie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kształt brwi

też chciałabym zobaczyć zdjęcia!

Re: Kształt brwi

Zgadzam się z tobą Megi, potrzeba wprawy, której ja nie miałam i jakoś nie miałam chęci na dalsze próby, chociaż nie znaczy to że za jakiś czas nie spróbuję ponownie.

Nitka24

Patrzylam na youtube jak to robia ale nawet nie probuje sie za to brac , jesli chodzi o drobna motoryke zawsze mialam problemy a za tak niska cene jaka robi ten pan to naprawde warto, tym bardziej ze mam bardzo mocne i twarde wloski. Acha, slyszalam ze sznurkowanie dobre jest do twarzy ale odradzaja depilowanie duzych powierzchni np. nog - to tak na marginesie .

Re: Kształt brwi

też słyszałam że odradzają depilowanie nóg, niektórzy jednak to robią. a wie może któraś z was jak jest z pachami ? oczywiście pytam tylko z ciekawości ;D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt brwi

Ja tam wolę tradycyjnie pensetą brwi regulować W końcu mi w miarę odrosły, bo ostatnim razem za dużo włosków wyrwałam i miałam niemalże "nitki"...

Re: Kształt brwi

ja także używam pensety chociaż czasem z lenistwa chodzę do kosmetyczki!

Re: Kształt brwi

Nigdy u kosmetyczki na wyrywaniu brwi nie byłam, w ogóle na niczym Sama doszłam do wprawy w regulowaniu brwi, za bardzo nie zmieniam ich kształtu, poprawiam kredką i wyglądają całkiem nieźle, heh.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: