Kryzys w małżeństwie

  • 2022-10-28, o 15:11
  • 5
  • 183
  • 4
  • 5

Kryzys w małżeństwie

Hej... Wiem, ze to forum może nie od tego, ale.... Ostatnio strasznie się  z mężem kłócimy. O wszystko ma do mnie pretensje. Nawet mi zrobił problem o to, że kabel z ładowarki podłączyłam do mojej. Dzisiaj mi powiedział, że ma mnie dość, że się dusi, że wszystko jest takie z du*py.....A ja siedzę i płaczę :(

Re: Kryzys w małżeństwie

Może najlepiej byłoby na spokojnie usiąść i porozmawiać, jak opadną emocje. Tylko muszą chcieć tego obie strony. Tak bez krzyków i wypominania sobie różnych rzeczy. Nie jest to łatwe, ale może uda się dojść do porozumienia. Trzymam kciuki!

Re: Kryzys w małżeństwie

Dzisiaj jest już lepiej. Powiedziałam mu bardzo dużo co o nim myślę...... co o tym wszystkim myślę. Potem zaczał się trochę inaczej już zachowywać, wczoraj bylismy w górach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kryzys w małżeństwie

Może terapia dla par? Wszystko sobie na spokojnie wyjaśnicie, taka osoba z zewnątrz  w odpowiedni sposób pomoże poprowadzić taką rozmowe i wyjaśni gdzie może leżeć problem między wami.

Re: Kryzys w małżeństwie

Hej... Wiem, ze to forum może nie od tego, ale.... Ostatnio strasznie się  z mężem kłócimy. O wszystko ma do mnie pretensje. Nawet mi zrobił problem o to, że kabel z ładowarki podłączyłam do mojej. Dzisiaj mi powiedział, że ma mnie dość, że się dusi, że wszystko jest takie z du*py.....A ja siedzę i płaczę :(

2022-10-28 15:11:53 autor Rafaella48

 

I jak sytuacja u Was? Ile jesteście razem i ile po ślubie?

 

U mnie podobnie  - że kryzys - ale niestety nas łączy kredyt a nie ślub. Nie możemy się dogadać przez wiele problemów dookoła domowych, dzieci nie mamy tylko ten kredyt...

Re: Kryzys w małżeństwie

Hej... Wiem, ze to forum może nie od tego, ale.... Ostatnio strasznie się  z mężem kłócimy. O wszystko ma do mnie pretensje. Nawet mi zrobił problem o to, że kabel z ładowarki podłączyłam do mojej. Dzisiaj mi powiedział, że ma mnie dość, że się dusi, że wszystko jest takie z du*py.....A ja siedzę i płaczę :(

2022-10-28 15:11:53 autor Rafaella48

 

I jak sytuacja u Was? Ile jesteście razem i ile po ślubie?

 

U mnie podobnie  - że kryzys - ale niestety nas łączy kredyt a nie ślub. Nie możemy się dogadać przez wiele problemów dookoła domowych, dzieci nie mamy tylko ten kredyt...

2023-03-17 13:19:13 autor puska

Kredyt... No też niefajnie, bo to zobowiązanie na długie lata.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: