Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

  • 2015-05-15, o 14:59
  • 62
  • 30 036
  • 36
  • 53

Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Czy ktoś stosował ten kosmetyk?? Kusi mnie żeby go wypróbować na jakieś wielkie wyjście ale chciałabym wiedzieć, czy jest on wart swoje ceny?? Czy któraś z Was miała z nim do czynienia??

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Nigdy wcześniej nie słyszałam o takim kosmetyku ale musze poczytać coś więcej bo jestem ciekawa czy faktycznie to działa :)

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Poczytałam opinie na forach i wynika z nich, że nie jest to kosmetyk do stosowania na wielkie wyjścia. Nada się jedynie do sesji zdjęciowych, czyli pewnie efekt utrzymuje się niedługo. Podobno ciężko się go nakłada i na żywo nie wygląda tak spektakularnie jak na zdjęciach. A sama aplikacja przypomina malowanie zębów korektorem biurowym :p Jednak ten lakier wydaje się być ciekawym produktem do charakteryzacji, ponieważ dostępny jest w kilku kolorach. 

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Tez właśnie czytam o tym kosmetyku i faktycznie wygląda na to ze nadaje się jedynie do zdjęć ;)

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Pierwsze słyszę o takim kosmetyku, ale ciekawie się zapowiada. Ma któraś z was może jakąś sprawdzoną stronkę, z której można to zdobyć? ;P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

AniaLadyMakeUp dziekuję. Na pewno się przyda. :)

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Czy 20zł + to dobra cena za taki kosmetyk ?

Moda, uroda, sport, zdrowie, pasja!

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

Jest to kosmetyk profesjonalny i na szczególe okazje (sesje, makijaż filmowy), więc myślę że cena jest przystępna. Niestety nie wiem jak sprawdza się na co dzień, na wielkie wyjście, ale wyżej dziewczyny już wspominały, że raczej marnie :)

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

czego to ludzie nie wymyślą ;p

Re: Kryolan - kosmetyk do malowania zębów w odcieniu bieli

czego to ludzie nie wymyślą ;p

2015-07-09 20:18:42 autor Maffinka

No niby taak, ale jak chcesz zrobić sesję z mocną charakteryzajcą, a jednocześnie nie chcesz truć ludzi farbką..... :P

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: