Kryolan kamuflaż

  • 2015-05-16, o 19:20
  • 35
  • 8 384
  • 21
  • 30

Kryolan kamuflaż

Witam. Bardzo chciałam kupić sobie kółko kamuflaży z Kryolan, ale nie bardzo wiem na który mam się zdecydować.  Mam jasną karnację, obecnie używam Revlon 150 buff do cery tłustej mieszanej. Proszę o pomoc, który będzie dla mnie najlepszy, ja myślałam o nr 1 lub 3, ale chciałam jeszcze się doradzić.

Kożystając z okazji mam pytanko jeszcze o Makeup Atelier  Paris czy można go dostać w sklepach, aby zobaczyć odcienie i odpowiednio dobrać do cery czy jest on do kupienia tylko w sklepach internetowych i czy można kupić próbki tego produktu (chodzi mi o podkład). Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Re: Kryolan kamuflaż

napisz na adres sklepu i wtedy pomogą Ci dobrać odpowiedni kolor

Re: Kryolan kamuflaż

zgadzam się z opinia powyżej

Re: Kryolan kamuflaż

Jest też post na blogu o tych kółkach, możesz sprawdzić.

Re: Kryolan kamuflaż

Jest też post na blogu o tych kółkach, możesz sprawdzić.

2015-08-17 12:35:10 autor Olcia37

Dokładnie, bardzo dokładnie zdjęcia :)

Re: Kryolan kamuflaż

Próbki MAP pewnie są tam, gdzie można je przetestować na miejscu czyli Douglasy i chyba jeszcze Sephory. Wysyłkowo raczej nie ma szans.

Re: Kryolan kamuflaż

Próbki MAP pewnie są tam, gdzie można je przetestować na miejscu czyli Douglasy i chyba jeszcze Sephory. Wysyłkowo raczej nie ma szans.

2015-08-20 13:11:38 autor riley

Wydaje mi się, że nie ma MAPów ani w Douglasach ani Sephorach. Bynajmniej na ich stronach nie są uwzględnione, więc zostaje tylko zakup przez Internet.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kryolan kamuflaż

Catrice też ma fajne kamuflaże, a cena zdecydowanie zachęca.  

Re: Kryolan kamuflaż

Próbki MAP pewnie są tam, gdzie można je przetestować na miejscu czyli Douglasy i chyba jeszcze Sephory. Wysyłkowo raczej nie ma szans.

2015-08-20 13:11:38 autor riley

Nie ma MAPów w tych sklepach.

Re: Kryolan kamuflaż

obczaj filmiki na yt i wpisy na blogu :-) bo ja np. nie idze Twojej buźki i nie jestem w stanie Ci pomoc. Sama uzywam 150 Buff i wybrałabym zimne, jasne tony, ale to tez zaley od kolory włosów i oczu. :-)

Re: Kryolan kamuflaż

bardzo kryjący

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: