Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

  • 2012-10-20, o 15:26
  • 24
  • 8 782
  • 17
  • 24

Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Dziewczyny szukam pudru który daje taki zdrowy połysk ...ale nie coś co daje po oczach jak bym nałożyla sobie brokat albo wypolerowała sobie skóre.....czy ktoś miał lub słyszał coś o tym pudrze ....prosze dajcie znać .....
mam namyśli dokładnie ten puder u Moniki w sklepie 692,77www.ladymakeup.pl/sklep/kryolan-glamour-glow-puder-nablyszczajacy.html

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

ciekawy temat bo równiez szukam takiego pudru ale że to będzie mój pierwszy rozświetlający to zastanawiam się  jaki wybrać.

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Ja niestety wolę się już bardziej nie rozświetlać i raczje szukam czegoś co dobrze matuje :)

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

niestety nie testowałam żadnych z tego typu pudrów ponieważ wole mat ;)

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Maxineczka zawsze szuka wszystkiego, co rozświtla. Poszukaj czegoś, na jej kanale na yt.

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Na firmę Kryolan można stawiać w ciemno :)

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Miałam do czynienia z tym właśnie pudrem w swojej szkole wizażu przy prezentacji makijażu Pin-Up. Ładnie matuje i odbija światło, nie ma żadnych drobinek, skóra wygląda po prostu zdrowo. Do tego długo się utrzymuje, jak to Kryolan. :)

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Musi być zatem bardzo dobry :)

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

a po co komu nabłyszczający

Re: Kryolan - Glamour Glow - Puder nabłyszczający

Miałam do czynienia z tym właśnie pudrem w swojej szkole wizażu przy prezentacji makijażu Pin-Up. Ładnie matuje i odbija światło, nie ma żadnych drobinek, skóra wygląda po prostu zdrowo. Do tego długo się utrzymuje, jak to Kryolan. :)

2015-08-06 16:21:35 autor JustATinyPenguin

dobrze wiedzieć ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: