Kryolan Camouflage - dobór koloru

• 2018-03-07, o 11:37
  • 6
  • 585
  • 3
  • 3

Kryolan Camouflage Creme - dobór koloru

Witam serdecznie, proszę o pomoc w doborze koloru kamuflażu. Mam dość spore cienie pod oczami (o kolorystyce niebieskiej/fioletowej), a bliżej kącika oka zaczerwienienia, do tego często opuchnięcia. Chodzi mi o zwłaszcza mocne krycie cieni i lekkie rozświetlenie. Do tej pory używałam podkładów z Atelier Paris (FLW2B) i np. Revlon Color Stay (180, sand beige). Cerę mam bladą, ale wpadającą w odcień beżu, naczynkową. Będę wdzięczna za szybką poradę!

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Witam, najbardziej zbliżonym odcieniem jest D66 :-)

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Spojrzałam na kolor - czy nie będzie on za ciemny? (jestem dość blada ;-) i czy przykryje dobrze cienie pod oczami? Bardzo mi na tym zależy. Generalnie do krycia niebieskich cieni polecane są odcienie żółte kamuflażu, a ten wydaje mi się bardziej beżowy. 

świetny

Witaj anan93. Czy to znaczy, że masz dokładnie taki odcień i dobrze kryje cienie?

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Spojrzałam na kolor - czy nie będzie on za ciemny? (jestem dość blada ;-) i czy przykryje dobrze cienie pod oczami? Bardzo mi na tym zależy. Generalnie do krycia niebieskich cieni polecane są odcienie żółte kamuflażu, a ten wydaje mi się bardziej beżowy. 

2018-03-07 21:06:56 autor

Kamuflaż ma bardzo wysoki poziom krycia. Na zdjęciu może wyglądać nieco ciemniej :-)

Dziękuję bardzo za odpowiedź!