Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

  • 2013-01-26, o 06:48
  • 71
  • 26 381
  • 39
  • 58

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

znam się trochę na charakteryzacji i zrobiłam już nie jedną sztuczną renę i niestety musze napisać że na tym zdjęciu jest za dużo przeróbek programem do obróbki zdjęć np photoshopem...wrzuć zdjęcie bez przeróbek rozmazywania, cieniowania itd

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

Płynny lateks, sztuczna krew, cienie, szminki, właściwie cały asortyment po trochu no i mnóstwoooo wolnego czasu Wspaniała zabawa A właśnie szykuję się na zawód charakteryzatorki, więc mam nadzieję, że może takie zabawy pomogą mi nabrać trochę wprawy Dziękuję za miłe komentarze!

pixiestrawberry

ok ale gdzie został ten płynny lateks użyty bo ja tu widze chusteczki lub jakiś inny ręcznik papierowy przyklejany warstwami na klej do skóry i porozrywany, no i gdzie ta sztuczna krew? widac jedynie pomadke czerwoną i jakieś cienie bordowe i złote- nie wiem po co bo na ranie nie znajdziesz niczego w odcieniu złota, chyba ze na zdjeciu tylko to widac a w realu nie...już wiem czemu widać coś w odcieniu złota to papier, który nie został pomalowany cieniem, ani pomadką

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

Pako trochę się czepiasz.. gdyby dziewczyna napisała, że jest charakteryzatorką to można by było pokomentować, że nie profesjonalnie itd. jak na amatorskie wykonanie jest dobrze i nie ważne czego użyła ważne, że jest efekt.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

ale nie użyła rzeczy, które wymieniała i widać program do obróbki graficznej, który został troche nieudolnie użyty, nie lubie kiedy ktoś nagina fakty...nie ważne czy jest amatorką, czy profesionalistką powinnysmy wymagac od siebie nawzajem pisania prawdy takie jest moje zdanie.

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

no powiem Ci że super to zrobiłas i jakie to pracochłonne pewnie ,mozna sie nabrac naprawde

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

Bardzo fajnie ci to wyszło i faktycznie 3h.. to pracochłonne dzieło :)

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

Może i pracochłonne, ale fajnie wyszło, więc chyba warto było. :P

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

szkoda że jeszcze w miejscu zerwanej skóry nie domlowałaś żył i nie nadałaś efektu 3d, wygląda trochę płasko ale bardzo fajnie ;] ktoś mógł by się wsytraszyć jakby było ciemno

wow :O ale masz talent ;)

Re: Krwawa zabawa z pędzelkiem :D

Wygląda przerażająco, ale oczywiście w pozytywnym sensie :)!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: