Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

  • 2013-05-02, o 23:19
  • 40
  • 22 569
  • 29
  • 35

Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Czy ktoras z was uzywala nowosci czyli kremy CC?
Coraz wiecej firm zaczyna miec kremy" CC" Loreal ,Clinique itp...
Jesli chodzi o kremy BB to u mnie one
-dawaly efekt NIEZDROWO WYGLADAJACEGO BALSKU..
-skora miala zbyt szarawy niezdrowy odcien+ten niezdrowy blask tego kremu..
-zbyt duzo skladnikow ...jaby gryzl ,spraiwal ze moja skora byla zbyt ciepla..
-PRAWIE NIC NIE KRYLY a i tak byly widoczne na twarzy, nie likwidowaly ,nie zakrywaly nic a nic doskonalosci..a niby maja byc dla skory problematycznej te kremy BB..

JESLI chodzi o kremy CC - to maja one miec sklady bardziej naturalne ,mineralne, krotsze, maja lepiej kryc niedoskonalosci niz BB,maja byc na roznorodne problemy( tradzik rozowaty,cera naczynkowa,cera wrazliwa,cera tradzikowa z niedoskonalosciami-pory,cera szarawa zmeczona,cera zwarszczkowa

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Stosuję krem BB LA ROCHE Usuniecie reklamy od kilku miesięcy i na nic innego go nie zamienię .Moja skóra stała się gładka , odpowiednio nawilżona , dawno nie była w tak dobrej kondycji .Wszelki pudry zatykają pory , ten krem nie . Do tego świetnie kryje .Oczywiście , że nie należy się spodziewać takiego efektu jak przy pudrze , ale do dziennego makijażu , a szczególnie na lato , jest wprost idealny .

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Nigdy nie słyszalam o kremie CC, jednak kremy BB zrobiły furorę na całym świecie. Zawsze sie zastanawiałam dlaczego Azjatki maja taką piekną cerę bez żadnych przebarwień i niedoskonałości. Gdy zaczęłam używac ten krem bylam pod wrażeniem. Zawsze mialam dużo problemow ze skora, tradzik jako nastolakta, krostki podczas okresu lub wiekszego wysiłku. Po użyciu BB kremu moja skora stała sie gładka, odżywiona, i młodsza. Obecnie używam BB krem z firmy Schrammek, poniewaz najbardziej mi przypasował jednak na rynku znajduje sie tak wiele rodzajow kremow od rożnych producentow, że każdy jest w stanie cos dla siebie znalezc w zależnosci od preferencji. Jezeli ktos jest zainteresowany to może zobaczac kilka polecanych kremow BB na wizaz.pl: http://wizaz.pl/Pielegnacja/Uroda-poleca/Moda-na-BB-kremy

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

polecam krem CC z bourjois. Dobrze kryje, jest lekki, idealny na lato ;)

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Ja nie mam porównania kreamów BB z CC, jeszcze żależy o jakie kremy BB ci chodzi, czy o te pierwsze.. azjatyckie czy te zrobione na ich podobnieństwo.. europejskie. Ja używałam tylko kremów BB azjatyckich, m. in. It's Skin i Skin Food i bardzo je sobie chwalę ale z CC nie miałam jeszcze styczności, może spróbuję :)

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Ja również nie potrafię wskazać różnicy pomiędzy kremami CC i BB, chyba tylko nazwa :)

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

że tak zapytam ,czym się różnią kremy bb lub cc azjatyckie od tych europejskich ? mają lepszy skład ?

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

Azjatyckie kremy BB to coś pomiędzy pielęgnacją a makijażem, tzn. zawierają składniki pielęgnacyjne i pigmenty, które dają efekt naturalnego wykończenie. Poza odżywianiem skóry i wyrównaniem jej kolorytu, mają właściwości lecznicze. Azjatyckie kremy BB w większości posiadają w składzie witaminę A, C, D i E. Dodatkowo można w nich znaleźć różne ekstrakty lub oleje, np. z marchewki, aloesu, kawioru. Ja miałam nawet krem, który zawierał wyciąg ze ślimaka i ładnie działał na blizny. Owszem i te azjatyckie mają silikony ale filtry i pigmenty równoważą ich ilość. Większość kremów azjatyckich ma wysoką ochronę przeciwsłoneczną, która zazwyczaj w eurpejskich występuje w niskim stopniu. Jedyne w czym kremy azjatyckie są gorsze od eurpejskich to według mnie krycie, bo w azjatyckich jest całkiem małe, ale z drugiej strony nie jest to typowa kolorówka, więc nie ma co narzekać :) 

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

krem CC redukuje zaczerwienienia a BB zapewnia lekkie krycie i nawilżenie ;)

Re: Kremy CC - Czy faktycznie roznia sie od kremow BB ??

ale fajny kolorek

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: