Kremy BB :) -ORYGINALNE

  • 2012-05-02, o 23:12
  • 57
  • 46 309
  • 24
  • 36

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Nie przekonują mnie takie kremy

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

ja nie mam do ich przekonania, wydają się zbyt kremowe, a mało podkąłdu

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Nigdy nie uzywalam, mają za małe krycie a ja potrzebuje dość sporego

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Chciałabym kiedyś spróbować ORYGINALNEGO kremu BB, czyli azjatyckiego. To jest zupełnie co innego niż te nasze pseudo BB.

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Ja już nie polecę żadnego kremu bb, bo mój ulubiony zosta wycofany. Nowych nie próbowałam. Co do krycia to nie powiem ci czy było małe czy duże bo praktycznie nie potrzebuję krycia mocnego. Mi chodziło właśnie o rozświetlenie i lekkie krycie. Większe krycie ma mieć krem cc. Używam teraz cc z avonu, ale nie zauważyłąm jakiego ś większego krycia. Jest przyzwoite jak dla mnie. I też ładnie rozświetla. Najlepiej prosić o próbki.  

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

najgorzej jak juz mamy upatrzony i sprawdzony kosmetyk a producent go wycofał

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Też tego nie znoszę

Używam od pewnego czasu kremu BB od firmy Skin79, są to oryginalne produkty azjatyckie dostępne na stronie http://www.skin79-polska.pl/. Jestem szczerze zadowolona, kondycja mojej cery poprawiła się o 100%, wyglądam naturalnie i nie muszę martwić się o to, że co chwilę muszę poprawiać makijaż jak to bywało dotychczas. Stałam się pewniejsza siebie i dzięki temu poznałam chłopaka, który uważa mnie za bóstwo :) Dziewczyny – POLECAM!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

chcialabym kiedys sprobowac, ale to duzy jednorazowy wydatek, a jesli by sie okazalo, ze to niewypal to duzo pieniedzy poszloby na marne. moze kiedys podejme to ryzyko ;)

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

a co powiecie o kremach dr g?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: