Kremy BB :) -ORYGINALNE

  • 2012-05-02, o 23:12
  • 57
  • 46 283
  • 24
  • 36

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

a ja jeszcze żadnego z wymienionych przez Was nie testowałam ;/ może dlatego,że ostatnio nie miałam czasu na eksperymenty...zresztą czeka mnie jeszcze przeprowadzka - równolegle z organizacją wesela szukałam płytek itp ;/ Pata - masz jakieś foty po zastosowaniu takiego BB grzybkowego?? a co do za kremy, które sama robisz?

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł o kremach BB, jednak nie miałam do czynienia, jedyny jaki widziałam to ten z garniera, ale ogólnie nie lubię kosmetyków tej firmy, więc czy tak czy siak i tak bym go nie kupiła. Jednak ciekawi mnie efekt i chętnie wypróbuję któregoś polecanego tutaj.

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

a ja jeszcze żadnego z wymienionych przez Was nie testowałam ;/ może dlatego,że ostatnio nie miałam czasu na eksperymenty...zresztą czeka mnie jeszcze przeprowadzka - równolegle z organizacją wesela szukałam płytek itp ;/ Pata - masz jakieś foty po zastosowaniu takiego BB grzybkowego?? a co do za kremy, które sama robisz?

ladymakeup

kremy i serum robie sama mieszając olejki i hydrolaty...i inne ekstrakty, zamawiam na Zrób Sobie Krem....niestety nie mam fotografii:( wtedy jeszcze nie mialam nawet bloga:/ ale wrzucę może inny krem na buzi...Hera BB...cenowo powala niestety, ale krycie ma ładne i buzia wygląda jak u niemowlaka:) 42 dolce na e bay, w Polsce nie mam pojęcia, bo dostałam masę saszetek...prawie się ząłamalam, gdy się skończyły:) teraz czekam na paczke z bb od skin 79 , za jakieś 4 tyg będę juz coś o nim mogła napisać:)

z tych tańszych- to nawet maybelline jest ciekawy...garnier odpada, ale np Eveline tez uzywam od 3 tygodni i jest całkiem całkiem za te 12 złotych...Bielenda puściła tez fajny z oprzechem, ale ciout za ciemny na mnie, ja przeźroczysta jestem:/
tu robiłam mała recenzję..zużyłam chyba ze 20 saszetek:) http://kolorowypieprz.blogspot.com/2012 ... musze.html

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Pata, widzę, ze z Ciebie prawdziwa BB maniaczka ;p
fajnie, muszę też "zarazić" się ;p

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Tak sobie myślę, że może zacznę od maybelline, skoro nie jest taki najgorszy.
A mam jeszcze pytanko odnośnie odcieni kremu skin food, z tego co widziałam są dwa, ale nie mam pojęcia jak one wyglądają i który ewentualnie wybrać.
Mam dośc jasną cerę, nie bladą, ale jasną, włosy ciemny blond rozjaśnany oczywiście.
Który odcień polecacie?

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

znacie kremy: "β-Glucan Active"?.

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Ostatnio kupiłam krem BB z Eveline. Niestety pomimo że nabyłam ten z założenia odpowiedni do jasnej cery, to wygląda on bardzo ciemno. Na pewno nie jest przeznaczony do jasnej cery, moim zdaniem. Do tego ciężko się rozprowadzał.
Teraz czekam na "garnierowski". Mam nadzieję, że będzie mi odpowiadał.

Kameralne forum fanów Michaela Jacksonahttp://kingmj.phorum.pl/

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Ja ostatnio kupiłam BB od Garniera do cery tłustej. Muszę przyznać, że dla mnie jest dobry. Nie mam trądzikowej cery, żadnych wyprysków, więc co do krycia to się nie wypowiem Ale ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, mam po nim bardzo miłą i gładką buzię. Jednak co do błyszczenia, to, niestety, ale moja buzia chyba jest niezwyciężona. Jednak będę walczyć z nią dalej.
Wracając do BB z Garniera widzę, że zdania są podzielone, ale mi odpowiada.

"Evviva l\'arte!"

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

Może nie wypowiem się w kwestii kolorystyki, ale wiosną stosowałam BB Maybelline i przyznam, że byłam zadowolona, a nawet zaskoczona, że osiągnę tak ładny efekt. Dodam, że mam jasną karnację i cerę mieszaną, a ten kremik niczego nie zapchał, dobrze się rozprowadzał, dawał efekt świeżego wyglądu i całkiem długo wytrzymywał Przy odrobinie pudru sypkiego nie było mowy o błysku. Przyznam, że innych nie próbowałam, ale byłam zadowolona z tego, który kupiłam

Re: Kremy BB :) -ORYGINALNE

no to rzeczywiście naturalny skład ehh

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: