Krem z filtrem

  • 2012-05-01, o 21:45
  • 54
  • 24 324
  • 32
  • 41

Re: Krem z filtrem

Nie za bardzo wiedziałam w którym wątku o to zapytac, ale może wiecie czy krem tonujący nałożyc na filtr przeciwsłoneczny czy pod niego ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Krem z filtrem

przyłączam sie do tego pytania

Re: Krem z filtrem

wszytskie kremy powinno nakladac sie pod filtr a nie odwrotnie...jak ktos sie maluje ,to pozniej na ten filtr ,podkład ale to tez delikatnie wklepujac nie wcierając ,zeby nie zetrzec ochrony przeciwslonecznej..krem z filtrem sam w sobie jest nawilzajacy ,ja tam i tak pod spód daje jeszcze sam nawilzajacy..

Re: Krem z filtrem

wszytskie kremy powinno nakladac sie pod filtr a nie odwrotnie...jak ktos sie maluje ,to pozniej na ten filtr ,podkład ale to tez delikatnie wklepujac nie wcierając ,zeby nie zetrzec ochrony przeciwslonecznej..krem z filtrem sam w sobie jest nawilzajacy ,ja tam i tak pod spód daje jeszcze sam nawilzajacy..

katy24-24

ja nakładam pod podkład tylko filtr, ponieważ on już bardzo dobrze nawilża moją skórę

Re: Krem z filtrem

Ten artykuł jest świetny! Tyle przydatnych informacji, teraz moja wizyta w drogerii dwa razy się wydłuży. Mam końcówkę kremu z SPF30 z sun care flosa, kolejny a raczej kolejne wybiorę z jeszcze większą uwagą. I biję się w pierś, że nie stosuję kremów z filtrem non stop a jednak powinnam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem z filtrem

ja gdybym miała siedzieć w drogerii dwa razy dłużej .. to byłabym tam pewnie z 8 godzin

Re: Krem z filtrem

chętnie zakupie sobie taki kremik

Re: Krem z filtrem

a także spróbuję :)

Re: Krem z filtrem

warto wiedzieć

Re: Krem z filtrem

ja także spróbuję i napisze jak wyszło :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: