Krem z SPF, cera trądzikowa

  • 2015-03-15, o 11:07
  • 52
  • 20 848
  • 32
  • 39

Krem z SPF, cera trądzikowa

Hej! :)

Znacie jakieś kremy z ochroną SPF, w miarę przystępnej cenie? Mam cerę trądzikową i tłustą, byłoby świetnie gdyby nie wpływał na podkład negatywnie. Dziękuję za pomoc.

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Najbardziej mogę ci polecić produkty z biodermy, mój dermatolog zawsze mi je zaleca i jak dotąd sprawdzają się świetnie:)! Jeśli chodzi o krem z ochroną SPF to najlepszy był dla mnie ten : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=37146 ale nie jestem pewna czy jest jeszcze w sprzedaży :(( Oprócz niego znam nową wersję, trochę inną, ale z tego co wiem również bardzo fajną, jest to coś takiego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58444 :) Co do ceny to waha się w okolicach 60 zł, musisz popytać w różnych aptekach, bo różnica potrafi być wielka. Sama tego nowszego nie używałam, ale mam bardzo wiele produktów z biodermy i nigdy się nie zawiodłam, jedyne co to kolor, kótry zwykle jest trochę zaciemny, dla osób które mają jasną karnację, ale to się da zatuszować :)

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Z tanich kremów polecam Ziaję SPF 25 i 30 w żółtej tubie, i filtry z avonu SPF 30 i 50 można je dorwać nieraz w ofercie netto. Nie są to kremy matujące ale nie są tłuste i mnie nie zapchały.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Ja do mojej cery osobno stosuje kremy a osobno filtry ;)

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

ja używam kremów z filtrem z seri nikini bielendy, szeroka ofaeta można coś dopasować dla swoich potrzeb:)

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

ja używam kremów z filtrem z seri nikini bielendy, szeroka ofaeta można coś dopasować dla swoich potrzeb:)

2015-05-20 20:39:58 autor rosiehw

 

 

Stosuje z tej serii krem na dzien z filtrem 50 i faktycznie swietnie chroni, nadaje sie tez pod makijaz- stanowi miekka baze  ;)

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

no właśnie bikini jest idealmym spososbem na uniknięcie czerwonych polików:)

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Z tanich kremów polecam Ziaję SPF 25 i 30 w żółtej tubie, i filtry z avonu SPF 30 i 50 można je dorwać nieraz w ofercie netto. Nie są to kremy matujące ale nie są tłuste i mnie nie zapchały.

2015-04-02 22:32:55 autor Ared

Miałam Ziaję do twarzy SPF 50 do cery tłustej, bardzo dobry filtr, chroni super, ale krem nadaje się tylko na plażę, ponieważ jest strasznie tłusty. "Na miasto" nie można z nim wyjść. Cena rzeczywiście bardzo przyjazna:)

Avon SPF 30 na twarz to samo spostrzeżenie co przy Ziai, ale cena wyższa.

 

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Polecam przyjrzeć się Ziaja Med, matującemu kremowi do twarzy SPF50 albo coś matującego z Biodermy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Słyszałam, że La Roche Posay ma nietłusty filtr, który nie krzywdzi makijażu, ale nie wiem w jakim jest przedziale cenowym.

Re: Krem z SPF, cera trądzikowa

Zdecydowanie najlepiej sprawdza się Vichy Capital Soleil spf 50 emulsja matująca. Dość drogi kosmetyk (na promocji ok. 48 zł), ale każda złotówka warta ceny. Mam cerę bardzo tłustą, a mat utrzymuje się do jakiś 3h. Inne filtry tworzą efekt świecącej bombki, ten nie. Warto na niego odłożyć.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: