Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

  • 2012-03-10, o 01:05
  • 34
  • 10 979
  • 17
  • 26

Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Witam,
Mam 27lat i od pewnego czasu prowadzę dosyć intensywny styl życia. W pracy, gdy jestem już zmęczona lub gdy intensywnie myślę nad czymś, to odruchowo marszczę czoło.. co wyprodukowało mi zaraz nad nosem, a między brwiami zmarszczki. Jeszcze mi za bardzo nie przeszkadzają, ale lepiej zawczasu się za to zabrać, zapewne potem będzie tylko trudniej. Czy ktoś może mi polecić z własnego doświadczenia w miarę skuteczny krem na pojawiające się zmarszczki mimiczne? Dodam, że mam cerę suchą, naczynkową, w związku z tym ogólnie wrażliwą, podejrzewam więc, że sporo kremów może mi pomóc na jedno, a zaszkodzić na drugie. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Myślę, że obojetnie jaki krem przeciwzmarszczkowy 30+, tym bardziej że masz suchą skórę, to musisz ją nawilżać

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Krem regenerujący HB- jest dla skóry wymagającej i dojrzałej. Jest to krem na noc, nie wiem czy chodzi Ci o taki czy może na dzień. Możesz spojrzeć jak wygląda:

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_aufbau_creme__1291289891.jpg

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

A gdzie go można kupić? Allegro, czy sklepu kosmetyczne internetowe nie bardzo mają na stanie.

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

zobacz tu http://apteka.we-dwoje.pl/kremy_przeciwzmarszczkowe,kategoria,k152.html lub tu :
http://www.femma.pl/pl/i/O-marce-Hildegard-Braukmann/23

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Na femme już wczoraj namierzyłam, dzięki

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Ja mam 28 lat i w zasadzie już od 25 roku życia zaczęłam przykładać większą wagę do kosmetyków, których używam, kładąc nacisk na dobrze nawilżający krem pod oczy. Aktualnie używam kosmetyków Ziaji z serii Med, a konkretnie takich z witaminą E. Mam krem na dzień i skoncentrowaną esencję rewitalizującą na noc. Do tego dwa razy w tygodniu robię sobie maseczkę regenerującą z glinką. Póki co jestem zadowolona z efektów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

dwa razy w tygodniu robię sobie maseczkę regenerującą z glinką... a to jest gotowa maseczka ?

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Tak, gotowa w saszetce z Ziaji. Jedna kosztuje jakieś 1.69zł.

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Aha , chyba już wiem jaka, ta z twarzą na saszetce, to też używam..wogóle to bardzo lubię maseczki, a szczególnie te żelowe. Fajne są też z firmy Malwa, odświeżają skórę i nawilżają. a przeciwzmarszczkowych masek używam latem, szczegolnie jak sie poopalam i skóra jest sucha, to takie bardzo dobrze nawilżają skorę.

Re: Krem przeciwzmarszczkowy 27lat

Z firmy Malwa jeszcze nie korzystałam, ale chętnie wypróbuję coś nowego . Sama do maseczek przekonałam się dopiero niedawno. Wcześniej jeżeli zrobiłam sobie taką raz na pół roku, to było dobrze. Człowiek się starzeje, to zaczyna doceniać tego typu specyfiki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: