Krem pod oczy

  • 2011-03-25, o 20:08
  • 43
  • 13 652
  • 24
  • 29

Re: Krem pod oczy

heheh mama-królik doświadczalny ;p też spodobało mi sie opakowanie ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Krem pod oczy

mama zadowolona:) i wygładzona:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem pod oczy

to super najważniejsze, że nie ucierpiała na eksperymencie

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem pod oczy

też mnie to rozbawiłao:) dam spróbowac mamie najwazniejsze że działa. Ja sie kilka razy zawiodłam na kosmetykach z ziaji, już ich nie uzywam oprócz jednego- krem pod oczy z witamina E. Jest niby dla cery dojrzałej ale nie widziałam nic w składzie co by miało oznaczać że dla młodszych nie jest przeznaczony. Jestem z niego zadowolona o dziwo w okresie kiedy mnie opanował trądzik bardzo mi pomógł bo każdy inny krem mnie podrażniał, stosowałam go czasem na suche skórki- niekoniecznie pod oczami i przynosił ulgę. teraz uzywam go już mniej ale tak czy siak nie zawiódł mnie wtedy

Re: Krem pod oczy

Ja gorąco polecam kremik pod oczy time relax z Oriflame. Choć gdy nałoży się go za dużo to może się rolować to jednak po paru ćwiczeniach w aplikacji wchłania się super a co najważniejsze genialnie wypełnia zmardzczki. Ja mam 28 lat i zmarszczki wokół oczu od lat dwóch- to był mój mega komplex a co gorsza pod pudrem sypkim strasznie były widoczne. Zaczęłam używac tego kremiku i po 3 tygodniach zmarszczki spłyciły się a obecnie po zużytym opakowaniu nie ma po nich śladu!:) gorąco polecam tylko pamiętaj żeby nakładać go pog kością oczodołową bo inaczej może szczypać w oczy i nie martw się że za daleko od oka składniki aktywne same w górę do zmarszczek powędrują:)

Re: Krem pod oczy

dzięki pozycja jak dla mnie również godna uwagi i nie przejmuj sie bo ja mam 23 lata i już zmarszczki sie pojawiły, ale w sumie jestem sama sobie winna - tryb zycia i papierochy od paru lat. i tak sie dziwie, ze moja cera wyglada jak wyglada bo oprócz tych drobnych zmarszczek nie mam z nią żadnych innych problemów :p heheh no nie liczac oczywiście słynnej strefy T

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Krem pod oczy

Stosował ktoś może jako krem pod oczy maść z witaminą A?

Mademoiselle

Re: Krem pod oczy

Witam
Ja używa Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczkowy Wokół Oczu
i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go na http://allegro.pl/dr-nona-balsam-przeci ... 89889.html. Poleciła mi go przyjaciółka która też go używa. Możesz opóźnić proces ich powstawania, a także pozbyć się tych, które już powstały! Używam go prawie miesiąc i już widzę efekty. Opłacało się zaryzykować. Gorąco polecam.
pozdrawiam

Re: Krem pod oczy

Stosował ktoś może jako krem pod oczy maść z witaminą A?

mademoiselle

Oooo, też chętnie się dowiem...

Re: Krem pod oczy

juz od dawna poszukuje dobrego kremu nawilżającego pod oczy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: