Krem pod oczy - potrzebna opinia

  • 2013-11-27, o 23:45
  • 42
  • 19 226
  • 30
  • 32

Krem pod oczy - potrzebna opinia

Potrzebuje pomocy w ocenie kremu pod oczy

Bielenda - CELEBRITY COLLECTION ZŁOTO & DIAMENTY Luksusowy krem aktywnie liftingujący pod oczy ANTI-AGE

Luksusowy Krem pod oczy Zloto&Diamenty aktywnie pobudza naturalną energię komórek skóry do walki o młody wygląd: szybko i skutecznie liftinguje – poprawia strukturę i napięcie cienkiej delikatnej skóry wokół oczu. Wyjątkowo efektywnie wygładza nawet głębokie zmarszczki, intensywnie nawilża. Wzmacnia, odmładza i rozświetla skórę wokół oczu. Redukuje cienie pod oczami, skutecznie chroni skórę przed szybkim starzeniem się.

Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.

0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Pojemność 15 ml
DZIAŁANIE

24-KARATOWE ZŁOTO –pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu, ujędrnia i regeneruje, redukuje przebarwienia, wyrównuje koloryt cery.

SPROSZKOWANY DIAMENT – napina i rozświetla skórę, poprawia jej sprężystość, dając efekt natychmiastowego liftingu.

MIKROSFERY BIO KWASU HIALURONOWEGO – bardzo silna substancja nawilżająca. Cząsteczki kwasu łatwo wnikają w naskórek, gdzie pęcznieją, zwiększając swoją objętość 30-krotnie i wypełniają zmarszczki od wewnątrz.

MIKROCZĄSTECZKI PLATYNY – redukują zmarszczki, ujędrniają skórę, rozjaśniają przebarwienia i plamy charakterystyczne dla okresu starzenia się.

http://bielenda.pl/produkty/celebrity-c ... y-anti-age

Moze Picjafly mi pomoze ? Bo namowilam mame a teraz ja mam na niego ochote tylko sie zastanawiam jakie zloto, diamenty i platyna za 15 zl ?

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

To wszystko zalezy, przeciez kremy z kwasem hialuronowym bywają drogie przeważnie, a czysty kwas hialuronowy małocząsteczkowy to koszt nie większy niż 10 zl. Bede dzis w drogerii i przyjrze sie skladowi, bo na necie nie znalazlam pelnego:( prezentuje sie dosc przyjaznie bo bez barwnikow a wtedy mniej uczula. No i nie bedzie sztucznie barwiacego rozswietlacza. Pewnie jaki ssilikon dla wygladzebia, ale pod oczami i na wlosach ja akurat silikony lubie bo ladnie wypelnia ubytki. A ze tylko do zmycia? To nic:) co do tej serii, kremy do twarzy maja caljiem fajne opinie.

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Dziekuje Picjafly kamien z serca bo namowilam mame . Szukalam w necie opinii ale nic nie znalazlam. Zastanawialam sie czy tani krem moze byc dobry ? Obecnie uzywam z PHYSICIANS FORMULA . Byl w rankingu najlepszych kremow pod oczy na jakiejs anglojezycznej stronce a jednoczesnie dosc tani w stosunku do innych.

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

podejdę do drogerii i zobaczę co tam w nim siedzi:) dziś lub jutro powinnam napisać, jeśli w międzyczasie znajdziesz gdzieś zdjęcie składu- pisz śmiało:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Ok, dzieki ! Szukam ale nic nie widze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Polecam zrobienie sobie samemu w domu fajnego serum pod oczy. Serum wychodzi dwufazowe, także należy go przed użyciem wstrząsnąć. Do jakiejś szklanej małej buteleczki wlewamy olejek arganowy -żel hialuronowy 1%-olejek z pestek winogron, w proporcjach 7:5:3.

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Ja to nie z tych "Zosia Samosia" ale dziekuje za zainteresowanie No i poza tym moze kumus innemu przyda sie ta receptura . Ja aktualnie uzywam krem firmy Lancaster dla mojego przedzialu wiekowego z retinol matrix , ale za serum tez zaczynam sie rozgladac .

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

ja mam z bielendy serum serii skin clinic professional mezo ktorego uzywam w okolicach oczu i ust, dla mnie jest swietne, po jakims czasie zmarszczki sa plytsze a skora bardziej napieta:)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

ja juz od dawna szukam jakiegos dobrego kremu pod oczy (nawilżającego i odżywczego)ale jak do tej pory czały czas szukam ,jak (mam wrazenie) ze jakis jest fajny to patrze na skład i juz nie jest taki fajny ,jak znowu jest dobry to drogi jak cholera.

 

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

używam tylko naturalnych kosmetyków i ostatnio zakupiłam takie serum pod oczy http://www.taovital.pl/serum-z-kwasem-hialuronowym-66-c.asp rewelka ! niweluje efekt worków pod oczami i sińców, wyglądam na o wiele bardziej wypoczętą. strasznie z niego jestem zadowolona

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

dziewczyny znacie jakieś dobre kremy pod oczy na ogormne sińce i wory po oczami? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: