Krem nawilzajacy

  • 2016-11-15, o 11:57
  • 12
  • 3 622
  • 14
  • 10

Krem nawilzajacy

Polecacie jakis krem mocno nawilzajacy? ;)

Re: Krem nawilzajacy

ziaja oliwkowy , fajnie nawilza , ale nie nadaje sie do stosowania pod makijaz bo jest za tłusty ;) na noc ok ;)

Re: Krem nawilzajacy

Dla mnie dobry jest Happy per Aqua Floslek. Skóra w końcu sensownie wygląda.

Re: Krem nawilzajacy

Ja mam całonocny krem-maskę , fajnie się sprawdza to mój pierwszy tego typu kosmetyk pielęgnacyjny, nazywa się Hyaluron Clinic. Widzę różnicę po przebudzeniu, skóra po kilku dniach stosowania była w naprawdę dużo lepszej kondycji, niż zazwyczaj.

Re: Krem nawilzajacy

Kremy ze śluzem ślimaka są bardzo dobre, ja mam royal snail z eveline, drogeryjny produkt, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Nawilża bardzo dobrze i nadaje się pod makijaż. Mam z tej serii też krem rozświetlający pod oczy, też jest w porządku.

Re: Krem nawilzajacy

to zalezy ile masz lat no i jaką cerę. Bo do cery tłustej będziesz miała inny krem nawilżający, a inny do cery suchej. Ja niedawno kupiłam mojej mamie krem nawilżający Christian Laurent - jest odstępny w rossmannie. Moja mama już jest po 50. i ma taką suchą, zmęczoną skórę. A ten krem bardzo sobie chwali i jest z niego mega zadowolona. Po tym kremie nie ma takiej nieprzyjemnie ściągniętej buzi. Może i ty wypróbuj?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem nawilzajacy

A może z konopii? 

Re: Krem nawilzajacy

Naprawdę fajne działąnie mają kremy nawilżające z konopii. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Krem nawilzajacy

Naprawdę fajne działąnie mają kremy nawilżające z konopii. 

2019-04-12 09:19:14 autor Lenarka

To prawda kremy z olejme konopnym w składzie świetnie nawilżają przesuszoną skórę. Sama używam kremu nawilażająco natłuszczającego do twarzy i ciała marki NovaClear z serii Atopis, który zawiera własnie olej konopny. Skóra po jego zastosowaniu jest wyraźnie nawilżona, odżywiona i wygładzona. 

Re: Krem nawilzajacy

Polecam żel aloesowy z yumi. U mnie sprawdza się super i nie zapycha, jest bardzo lekki i szybko się wchłania. Poza tym jest wieofnkcyjny - możesz stosować go na całe ciało :) 

Re: Krem nawilzajacy

ja Ci mogę polecić jeden z kremów z serii Royal Snail z Eveline. Jest tam kilka do wyboru więc na bank znajdziesz dla siebie odpowiedni. Ja bardzo lubię tę ich całą serię, jest naprawde dobrej jakości :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: