Krem na zmarszczki mimiczne

  • 2016-01-16, o 11:59
  • 41
  • 15 855
  • 24
  • 26

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Lucyna właśnie wracam od mamy. Zrobiłam mały kosmetyczny rekonesans i zauważyłam,że mama ma całe trio z serum włącznie (Neovadiol). Zapytałam o działanie i usłyszałam pozytywną opinię, zresztą poprawę widać gołym okiem. Przez uderzenia gorąca robiły się mamie plamy na twarzy, a teraz koloryt jest wyrównany, a skóra nawilżona. 

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

a twoja mama używa Magistralu? dla mnie to jeden z lepszych i ważniejszych specyfików z tej linii Neovadiol, gdyż czynnie odbudowuje warstwy skóry, jeśli twoja mama tego nie stosuje to niech sięgnie także po Magistal

Lukka

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Nie, Magistralu mama nie używa. Pani w aptece mówiła, że zalecany jest on kobietom po menopauzie?

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Nie, Magistralu mama nie używa. Pani w aptece mówiła, że zalecany jest on kobietom po menopauzie?

2016-08-01 22:45:15 autor Margareta

generalnie tak, ale moze lepiej wcześniej zacząć, mi nie zaszkodził, ale pomógł, Vichy robi jednak bardzo dobre kosmetyki

Lukka

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Nie, Magistralu mama nie używa. Pani w aptece mówiła, że zalecany jest on kobietom po menopauzie?

2016-08-01 22:45:15 autor Margareta

generalnie tak, ale moze lepiej wcześniej zacząć, mi nie zaszkodził, ale pomógł, Vichy robi jednak bardzo dobre kosmetyki

2016-08-03 14:34:33 autor Lucyna1978

Zastanawiałaś się kiedyś skąd się bierze ich skuteczność? Ja myślę, że jest to skutek szerokich badań dermatologicznych :) a może to ta woda termalna z Vichy tak wiele robi??

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

wydaje sie mi, że na skuteczność kosmetyków Vichy składają się wszystkie te rzeczy o których piszesz, są to po prostu bardzo dobre kosmetyki, odpowiednio dobrane składniki, przynoszące długotrwałe efekty, które zostały przetestowane na ich skuteczność

Lukka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Nic dodać, nic ująć :) Ja jestem z nich bardzo zadowolona i widzę, że i Tobie dobrze służą. Warte są swojej ceny, bo jeśli o mnie chodzi, to na wydajność nie narzekam. Wystarczają na długo, a efekty podziwiam każdego dnia, bo mimo swojego wieku i pracy do późnych godzin nocnych moja skóra pozostaje w świetnej kondycji.

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

też uważam że kosmetyki Vichy Neovadiol są warte swojej ceny, właśnie dzięki efektom jakie widzę na własnej skórze ;) też jestem bardzo aktywna i sporo pracuję, a Vichy pomaga mi utrzymać formę

Lukka

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

a stosowałyście może krem palmers z retininolem http://palmers.com.pl/produkty/na-noc/regeneracyjny-krem-na-noc-75g? ponoć jest w stanie złagodzić zmarszczki, krem jest ciężko dostać ale ostani widziałam go tu usunięto reklamę

 

 

 

Niestety nie znam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: