Krem na zmarszczki mimiczne

  • 2016-01-16, o 11:59
  • 41
  • 15 854
  • 24
  • 26

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

jakikolwiek z kwasem hialuronowym, dziala mocno nawilzajaco

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

baza pod makijaz

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Mam to szczęście, że od jakiego czasu stosuje ten krem- usunięto reklamę. Został on stworzony na bazie naturalnych składników dlatego mnie nie uczula. Poza tym ma fajną lekka konsystencję, a to dla mnie ważne, bo nie przepadam za uczuciem maski na twarzy. 

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Jeżeli mozesz to podaj o jaki krem dokładnie chodzi,jego nazwę aby każdy na forum wiedział. Poza tym polecam kosmetyki z kolagenem,które można stosować spokojnie do skóry i cery wrażliwej,nie uczulają oraz nie podrażniają za to skutecznie nawilżają i ujędrniają.

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Ja uzywam kosmetyków Vichy, które mają dobre składy - podstawa woda termalna. Kupuje zawsze w aptece i mam pewność, że są to dobre i sprawdzone kosmetyki. A na zmarszczki mimiczne świetnie sprawsza się serum z serii Liftactiv Supreme. 

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

 Vichy to marka sprawdzona również przeze mnie. Ma szeroką gamę produktów i w moim otoczeniu używa ich również moja siostra,a  także mama. Fajne jest to, że w zależności od wieku można dobrać dla siebie odpowiednią gamę - w tej chwili używam linii liftactive, wcześniej była idealia. Z każdej z nich jestem bardzo zadowolona i polecam wypróbować. Nie mam już problemu z podkładem dostającym się w zmarszczki, choć zanim zdecydowałam się na vichy, to również z tym walczyłam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Ja ostatnio kupiłam babci na urodziny ten zestaw z Ziaja: usunięto reklamę . Myślę, że dość fajny. Babcia rzadko w ogóle używa kosmetyków, malowanie się odpada. Ale jakiś kremik to wklepie. Nie chciałam nic chemicznego kupować, także myślę że to był dobry pomysł :)

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

 Vichy to marka sprawdzona również przeze mnie. Ma szeroką gamę produktów i w moim otoczeniu używa ich również moja siostra,a  także mama. Fajne jest to, że w zależności od wieku można dobrać dla siebie odpowiednią gamę - w tej chwili używam linii liftactive, wcześniej była idealia. Z każdej z nich jestem bardzo zadowolona i polecam wypróbować. Nie mam już problemu z podkładem dostającym się w zmarszczki, choć zanim zdecydowałam się na vichy, to również z tym walczyłam. 

2016-07-20 00:20:33 autor Margareta

ja skolei stosuje kosmetyki z grupy Neovadiol, też Vichy, i naprawdę świetnie działaja na moja cerę i skórę, jak rozumiem idealia i liftactiv są przeznaczone dla młodszych kobiet? jestem ciekawa czy znasz kogos kto używał/używa  tych z linii Neowadiolu, chętnie wymienię sie doświadczeniami na temat kosmetyków od Vichy

Lukka

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

Idealia była pierwszą linią kosmetyków z Vichy, po które sięgnęłam. Można ich używać już od 25 roku życia. Teraz króluję u mnie linia liftactive. Szczególnie upodobałam sobie serum, bo wyróżnia się ono wśród tego typu produktów innych marek, które miałam okazję wcześniej używać. Ma bardzo lekką i świeżą konsystencję, szybko się wchłania i spokojnie można aplikować na nie krem, a później podkład. Wszystko fajnie ze sobą współgra, a efekt wygładzonej skóry utrzymuje się długo. Co do Neovadiol - zdaje się, że używa go moja mama, bo jest on przeznaczony dla starszych kobiet. Przy najbliższej okazji podpytam się o niego i dam Ci znać Lucyna. A Ty jesteś z niego zadowolona?

Re: Krem na zmarszczki mimiczne

zdecydowanie, od kiedy zaczęłam używać kosmetyków z linii neovadiolu, widać bardzo wyraźną poprawę wyglądu mojej skóry, zwłaszcza widzę wyraźny wpływ na odbudowę warstw skóry, no niestety zbliżam się do menopauzy, i moja skóra traci na wyglądzie, ale kremy od Vichy bardzo mi pomagają, jeszcze nie próbowałam serum, ale chyba niedługo będzie trzeba sięgnąć, twoja mama może używa serum?

Lukka
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: