Krem na blizny po ranach

• 2016-01-19, o 22:12
  • 19
  • 3 692
  • 17
  • 14

Krem na blizny po ranach

Czy polecacie cos na redukcje zaczerwienień i przebarwien po bliznach na ciele? Zostaly mi takie brzydkie czerwono rózowe plamki i chcę wyrównać koloryt bez koniecznosci nakladania podkladu.

Oleje? Moze cos z apteki?

Re: Krem na blizny po ranach

Acne derm jest to krem zawierający kwas azaleinowy (20%), stosowany w leczeniu trądziku i przebarwień skóry. Działa przeciwbakteryjnie, wybielająco. Innym preparatem z taką samą zawartością kwasu azaleinowego jest Skinoren ,kolejny to No – scar - krem z masy perłowej z muszli ostryg o działaniu rozjaśniającym, wygładzającym i zmiękczającym naskórek.(oczywiście wszystkie trzy dostępne w aptece).

jesli chodzi o oleje to polecam olejek rozmarynowy rozjaśnia blizny, wykorzystuje się go w celu łagodzeniu zmian trądzikowych. olejek rumiankowy  rozjaśnia blizny i rozstępy,jak również łagodzi i likwiduje obrzęki

O, to skuszę się na te olejki. Dzięki Moniko!

a to są blizny potradzikowe.?

potwierdzam ze acne derm dziala, mi ladnie rozjasnil skore

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

a mi Acne Derm nie pomógł z bliznami

potwierdzam ze acne derm dziala, mi ladnie rozjasnil skore

Potwierdzam.

Nie znam 

Nie uzywalam 

Acne derm jest to krem zawierający kwas azaleinowy (20%), stosowany w leczeniu trądziku i przebarwień skóry. Działa przeciwbakteryjnie, wybielająco. Innym preparatem z taką samą zawartością kwasu azaleinowego jest Skinoren ,kolejny to No – scar - krem z masy perłowej z muszli ostryg o działaniu rozjaśniającym, wygładzającym i zmiękczającym naskórek.(oczywiście wszystkie trzy dostępne w aptece).

jesli chodzi o oleje to polecam olejek rozmarynowy rozjaśnia blizny, wykorzystuje się go w celu łagodzeniu zmian trądzikowych. olejek rumiankowy  rozjaśnia blizny i rozstępy,jak również łagodzi i likwiduje obrzęki

2016-01-19 22:33:34 autor monika212121

Popieram, bardzo dobry pomógł, który uporał się z drobnymi bliznami.