Krem do depilacji - skóra wrażliwa

  • 2015-06-01, o 09:25
  • 47
  • 18 828
  • 29
  • 41

Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Dziewczyny, co polecacie do bikini? Normalnie używam wosku, ale są sfery gdzie nie jestem w stanie i wolę kremem, ale mam wrażliwą skórę i wiele mnie podrażnia. Macie coś sprawdzonego?

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja używałam kiedyś kremu do depilacji Veet - ale zdecydowanie nie polecam, szybko przestał działać na moje włoski i zrobiło mi się od niego uczulenie...

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja kiedyś próbowałam używać kremu do depilacji, ale te których próbowałam tak śmierdziały (przepraszam za wyrażenie, ale inaczej nie mogę tego opisać) że nie dałam rady. Zraziłam się do takich produktów i od tego czasu ich nie używam ;p

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja używałam kiedyś kremu do depilacji Veet - ale zdecydowanie nie polecam, szybko przestał działać na moje włoski i zrobiło mi się od niego uczulenie...

2015-06-17 10:33:21 autor Patrycja91

Też zraziłam sie do Veet, drogi , nieskuteczny i niestety zaczął uczulać. wyrzuciłam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja miałam kiedyś taki krem z Eveline i powiem ci że jeżeli szukasz czegoś tylko i wyłącznie do bikini to ten krem świetnie ci się sprawdzi on chyba nawet w składzie ma aloes więc wszystko powinno być wporządku i nic raczej cię nie uczuli :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja też po veet nie widziałm jakichś specjalnych rezultatów, zawsze podrażnienie maiałam. Ale soro do całego ciała mogę używać  żelu do golenia dla meżczyzn (a oni mają twardy zarost, wiadomo) to i na bikini spróbowałam. sprawdza się fantastycznie. Tylko doby zel musi być, albo pianka, ale pianek nie lubię za bardzo. Dobrze zmiękcza, nie mam podrażneiń, maszynka ławto sie przesuwa. spróbujcie. Nie jakieśtam dla kobiet tylko wąłśnie dal facetów, bo dla nich produkty uwzględniają to, że oni mają te włoski twarde i grube. 

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

też bym z chęcią zobaczyła czego używacie. dopiero mam zamiar kupic jakis krem i dobrze by było nie wyrzucać pieniędzy w błoto:)

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

ja uzywałam z bielendy seria vanity soft do depilacji, miałam nawilżający i sprawdzał się ok.

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Najlepiej wypróbować na własnej skórze jak reaguje dany krem... U mnie najepiej sprawdzają się kremy do depilacji Vanity Bielendy. Od tej pory innych nie używam. Czasem zamiast maszynki warto uzyć takiego kremu, bo włoski odrastają rzadziej i są słabsze

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ale chyba nie mówicie o tej nowej serii? Mam ją na świeżo przetestowaną i nie mogę się zgodzić. Cenowo też jest podobnie jak w innych, nie przesadzajmy.

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ale chyba nie mówicie o tej nowej serii? Mam ją na świeżo przetestowaną i nie mogę się zgodzić. Cenowo też jest podobnie jak w innych, nie przesadzajmy.

2015-07-02 15:47:09 autor Tinny

Ja mówię o serii Vanity soft expert bielendy, ona jest dla skóry wrażliwej głównie. A Ty o której mówisz? Dla mnie ten krem dobrze się sprawdza, usuwa włoski i nic nie podrażnia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: