Krem do depilacji - skóra wrażliwa

  • 2015-06-01, o 09:25
  • 47
  • 18 848
  • 29
  • 41

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Widzę ze większość z was poleca Bielende, nie mam skóry wrażliwej ale nic co wcześniej używałam u mnie się nie sprawdziło :)

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Polecam Eveline "Just epil Argan oil" :)

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Moja skóra mnie nienawidzi, więc Bielenda i nawet kremy do bardzo wrażliwej skóry mnie uczulają... :(

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Zapach kremów do depilacji skutecznie mnie do nich zraził.

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

polecam Vanity soft expert bielendy

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Zapach kremów do depilacji skutecznie mnie do nich zraził.

2015-08-07 11:59:56 autor Paulina12345

Nie wszystkie śmierdzą. Widzę, że na tym forum dużo dziewczyn poleca do depilacji Bielendę. Ja z Bielendy zaczęłam używać teraz nowość do depilacji z serii Vanity Golden Oils. Mam krem do depilacji i olejek po depilacji, nie kupowałam balsamu do golenia pod prysznic, bo staram się nie używać maszynki do golenia. Krem do depilacji ma trochę chemiczny zapach, ale skoro ma rozprawić się z niechcianymi włoskami to jakaś chemia musi w nim być. Olejek po depilacji ma zapach bardzo przyjemny i lubię go używać.

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Ja nie lubię kremów do depilacji, maszynka sprawdza się u mnie najlepiej. Na szczęście mam też delikatne włoski na nogach.

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

I nic w bikini się nie dzieje ze skórą po zastosowaniu tej Bielendy? Nie ma żadnych oparzeń od tej chemii, otarć, wrastających włosków?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

Tez mam wrazliwa skore i mi pomaga vanity soft expert, to znaczy nie mam po tym zadnych podraznien no i wloski wszystkie usuniete. 

Re: Krem do depilacji - skóra wrażliwa

I nic w bikini się nie dzieje ze skórą po zastosowaniu tej Bielendy? Nie ma żadnych oparzeń od tej chemii, otarć, wrastających włosków?

2015-08-20 13:11:51 autor riley

U mnie skóra dosyć dobrze reaguje na Bielendę Vanity Golden Oils. Nie mam żadnych podrażnień, czy uczuleń, ale nie mam też bardzo wrażliwej skóry, okolice bikini też traktuję tym kremem, ale trzymam go troszkę krócej. Wrastające włoski sie zdarzają, ale nie ma ich dużo.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: