Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

  • 2012-07-31, o 16:55
  • 47
  • 18 484
  • 24
  • 40

Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

Czy moglybyscie polecic jakas dobra trwala kredke do oczu dla bardzo wrazliwych oczu ,zeby ich nie podrazniala ,zeby nie szczypala ? trwala +dla bardzo wrazliwych oczu ,zeby nie robila ich czerwonych

Wiekszosc kredek u mnie zbiera sie w wewnetrzym kaciku oka tworzac mazie -jakby stopione maslo..co bardzo nieestetycznie wyglada,juz lepiej wyglada nie pomalowane..

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

może spróbuj SUPER SHOCK z Avon...to jest żelowy eyeliner w kredce, dość długo się trzyma i nie szczypie a mam wrażliwe oczy..

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

Niestety nie mam dostepu do kosmetykow Avon ,ale i tez nie zaluje kiedys testowalam nic specjalnego...i do poslskich marek tez nie mam dostepu ,wiec wolalabym zebyscie polecily taka bardziej znana w Europejska marke

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

Mam bardzo wrazliwe oczy i ostatnio kupilam w Polsce 2 bardzo fajne kredki, jedna marki
prestige soft blend khol eyeliner, z drugiej strony ma gabeczke do rozcierania, cena okolo 20 zl.
Druga jaka zakupilam kosztowala pare zloty Rapsodi eye/lip liner allergically tested. Obie sa fajne, ladnie sie rozprowadzaja i sa dosc trwale.

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

Jeśli mialabym cos polecić to na pewno kredke automatyczna essence -jest megatania i rewelacyjna! Tutaj link: http://www.ladymakeup.pl/sklep/essence- ... sting.html ostatnio najczesciej używam jeszcze fioletowej kredki artdeco i tez jest genialna. Dlugo się utrzymuje. Slyszalam,ze kredki z gosha są bardzo dobre,ale jeszcze się zbieram do kupienia i przetestowania jakiejś. Co to Avonowych kredek- kolor na początku intensywny,ale potem jakoś tak blednie i po 12 godzinach w pracy "znika" z oka. Wspomniana kredka essence czy artdeco o niebo lepiej sie utrzymuje u mnie i po 12 godzinach nadal ją widać. W swoim zyciu poznalam wiele kredek do oczu,ale najbardziej jak na dzien dzisiejszy cieszy mnie artdeco,essence automatyczna i moja ukochana czarna kredka dior (którą swietnie się rozciera,bo jest mięciusia).

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

Może faktycznie avon, używam wielu ich kredek i nigdy dotąd nie miałam czerwonych oczu

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszcz

ja jeszcze chyba nie trafiłam na fajną, dobrą kredkę, każda mi się rozmazuje tzn. coś czasem skapnie z górnej powieki na dolną, której nie maluję ..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

ja juz od dawna nie uzywam kredek do oczu ,tylko można sobie jeszcze bardziej podraznić oczy

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

Golden rose

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

Golden rose

2015-10-01 10:55:14 autor moco

tez lubie ich kredki ale nie kazde, niektore sa za miekkie :)

Re: Kredka do oczu ktora jest dosc trwala i naprawde NIEszczypie

z kryolan kajal jest spoko

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: