Kot czy pies?

  • 2017-02-20, o 11:53
  • 187
  • 33 044
  • 149
  • 151

Re: Kot czy pies?

Zdecydowanie kot! <3 One mają charakter, wszytskim kociarzon podrzucam fajny test: usunięto reklamę 

Re: Kot czy pies?

Kot ale psy też uwielbiam

Re: Kot czy pies?

pies

Re: Kot czy pies?

Miałam kiedyś psa, niestety zachorowałą na raka i zostałą uśpiona podczas operacji. Myśleliśmy,że jest szczenna , okazało się ,że to guzy. Do tej pory nie mam zwierzaczka żadnego, wydaje mi się, że żaden piesek nie dorówna SONI. Zawsze jednak byłam za tym aby mieć psa, kotów nie lubiłam

ale...... ostatnio zetknęłam się z kotkiem rasy RAGOLL poczytajcie sobie o nich. Wspaniałe kociaki, są jak pieski ;) niestety jest drogi taki kociak,ale chyba poodkladam kasę . Warto na takiego przyjaciela, którego można też zabrać ze sobą na wakacje

Re: Kot czy pies?

Ojej smutno, że psinka Ci tak zachorowała :( U mnie od zawsze były psy i najgorsze jest to, jak odchodzą z tego świata. Bardzo się przywiązuje do swoich zwierząt. Zawsze są jak członkowie rodziny.

Miałam kiedyś psa, niestety zachorowałą na raka i zostałą uśpiona podczas operacji. Myśleliśmy,że jest szczenna , okazało się ,że to guzy. Do tej pory nie mam zwierzaczka żadnego, wydaje mi się, że żaden piesek nie dorówna SONI. Zawsze jednak byłam za tym aby mieć psa, kotów nie lubiłam

ale...... ostatnio zetknęłam się z kotkiem rasy RAGOLL poczytajcie sobie o nich. Wspaniałe kociaki, są jak pieski ;) niestety jest drogi taki kociak,ale chyba poodkladam kasę . Warto na takiego przyjaciela, którego można też zabrać ze sobą na wakacje

2020-03-21 13:33:52 autor mtigra

 

Re: Kot czy pies?

Zdecydowanie pies. Inteligentniejszy i bardziej "ludzki" :)

Re: Kot czy pies?

Mam sentyment do psów.

Re: Kot czy pies?

mam psa i kota są cudowne i wybrać ne umiem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kot czy pies?

Zdecydowanie piesek.Żywszy od kota :)

Re: Kot czy pies?

Pieski są jak dla mnie o wiele bardziej wierne, kochane i inteligentne, zwłaszcza jak są odpowiedniej rasy. No i niektore są fajnie gadatliwe jak np husky :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: