Kosmetyki z dyskontów

  • 2015-11-02, o 17:05
  • 40
  • 11 851
  • 26
  • 33

Kosmetyki z dyskontów

Hejka,

 

Widzę że coraz bardziej wypasione są gablotki w Biedronkach, Simply i nawet w Lidlu coś tam zaczyna się kolorówka rozrastać stąd moje pytanie.

 

Jak oceniacie jakość kosmetyków z Biedronki (szminki, cienie, podkłady) i tych tuszów Luluxe z Lidla? Warto czasem kupić sobie na focha kolorówkę BeBeauty/Bell/HEAN z takich miejsc, czy szkoda wydawać pieniążki na takie rzeczy?

Re: Kosmetyki z dyskontów

Kosmetyki z Bell bardzo lubię

Re: Kosmetyki z dyskontów

Jestem bardzo zaskoczona jakością kosmetyków Bebeauty. Miałam ulubieńca w postaci pudru sypkiego, ale niestety ostatnio go nie widziałam. Zresztą puder prasowany też jest na duży plus. Dodatkowo posiada naprawdę dobrej jakości opakowanie. Kolejnym odkryciem z Bebeauty są lakiery do paznokci, które były ostatnio na promocji za 1zł, a konsystencją, kryciem i brakiem odpryskiwania zawstydzają lakiery droższych marek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki z dyskontów

Niektóre kosmetyki z Bell są ok. Miałam jakiś tam róż, cienie i naprawdę złego słowa nie można powiedzieć. Natomiast z BeBeauty miałam szminkę i lakier do paznokci i były tragiczne. Dziwne, bo właśnie Bell produkuje te kosmetyki.

Re: Kosmetyki z dyskontów

No właśnie mam ochotę na cienie i tusze, bo te drugie to idą mi szybko.

Re: Kosmetyki z dyskontów

Używam mleczka do demakijażu i płynu micelarnego z biedronki  i jestem zadowolona :) Cena jest niska a jakość nie różni się niczym od droższych.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Kosmetyki z dyskontów

u mnie sie nie sprawdzily

Re: Kosmetyki z dyskontów

Nie lubię tam kupować kosmetyków (chyba że są to znane marki)

Re: Kosmetyki z dyskontów

rowniez nie przepadam, mam zbyt wrazliwa cere

Re: Kosmetyki z dyskontów

Mam korektor z bell i jest ok

Re: Kosmetyki z dyskontów

Ale część kosmetyków I tak się nadaje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: