Kosmetyki tanie i dobre

  • 2015-04-21, o 14:00
  • 101
  • 39 453
  • 47
  • 64

Re: Kosmetyki tanie i dobre

hmm w takim razie może Ci troszkę przeszkadzać ta wielkość szczoteczki ale wydaje mi się że  silikonową szczoteczką nie osiągniesz takiego pogrubienia jak zwykłą ,chociaz mogę się mylić ,a poza tym to tylko 20 zł choć wydaje mi sie ze mimo wszystko będziesz zadowolona, ja na początku jak go kupiłam pierwszy raz tez byłam trochę zaskoczona że taka duza szczoteczka ale teraz juz nie robi to dla mnie różnicy.

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Tzn nie miałam problemów z dużymi szczotkami. Mam duże oczy, więc to nie powinno stanowić problemu. kiedyś radziłam sobie z tymi naturalnymi szczoteczkami bez problemu. A on robi łądny wachlarzyk rzęs, uniosi i rozdziela? Nie skleja mozno? Nie mówię tutaj o 5 warstwach. Bo przy niektórych nawej z tych wyższych ółek cenowych nie dało się nic zrobić. Blee. Poza tym mam rzęsy długie i cienikie, ale jest ich bardzo dużo. Czyli teoretycznie powinno być dobrze:)  

Re: Kosmetyki tanie i dobre

może najlepiej będzie jak prześle zdjęcie choć w sumie to nie jest najlepszy dzień na testowanie tuszu bo mam kilka rzęs złamanych no ale cóż

Re: Kosmetyki tanie i dobre

No faktycznie mocno pogrubia i unosi. I czerń jest intensywna, a nie jakaś rozmyta. dZiękuję, że wstawiłąś fotkę, teraz mam większe wyobrażenieo tym, jaki efekt można nim uzyskać. I pewnie jak zobacę go na promocji, to się skuszę.

TAk przy okazji - masz piękny kolor oczu.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Ten tusz bardzo ładnie wygląda na oku, chyba wypróbuję ;) masz bardzo ładne oczy :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

dziękuję i fajnie że mogłam pomóc

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Używałam tusz z Wibo a i tak wróciłam do Lovely :P

Wibo żółty - aż dziwie się że jest taki tani bo jakość super :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

ja poolecam kosmetyki z GAL. W sumie niedawno je odkryłam, tez gdziesjaka s dziewczyna naforum polecała pomadke z olejem z wiesiolka. Powiem Wam, że usta po niej sa miekkie i dobrze nawilzone. Do komepletu mam jeszcze krem, na razie smarowalam się nim dwa razy, fajna ma konsystencje. 

Re: Kosmetyki tanie i dobre

fajny tusz i bardzo ładne rzęsy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: