Kosmetyki tanie i dobre

  • 2015-04-21, o 14:00
  • 101
  • 39 440
  • 47
  • 64

Cena do jakości idzie współómiernie w firmie Wibo na przykład. :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

ja jestem pod wrażeniem kamuflażu z catrice.

Re: Kosmetyki tanie i dobre

ja go nawet pod oczy stosuję i powiem szczerze że i tu się sprawdza ,tylko szkoda troszke że nie ma jeszcze jaśniejszego koloru

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Ja właśnie mam zamiar go kupić tylko mam problem z doborem koloru :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

hmm w takim razie proponuję iśc do natury i sprawdzić samemu choć wydaje mi się ze jesli nie masz jasnej karnacji to 020 będzie dla Ciebie ok. ja mam 010 ale ja jestem blada jak trup.

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Miałam tusz Lovely w wersji żółtej, ale dla mnie się jakos nie sprawdził. Żadnego wow na rzęsach nie robił, ot zwykły przeciętniak. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki tanie i dobre

ja byłam z niego zadowolona ale niewiem czy go drugi raz zakupie chyba powróce do moich starych sprawdzonych tuszy czyli Maybelline colossal volume 100% black i Maxfactor 2000 calorii ,dają lepszy efekt i nie wysychają po 6 tygodniach.

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Ja z tańszych tuszy bardzo lubię Volume Celebrity i Volumix fiberlast w wersji srebrnej - wydłużający z Eveline. One to dopiero robią mi dosłownie efekt sztucznych rzęs. Ale jestem ciekawa tego Collosala. Polecasz ten tusz? 

Re: Kosmetyki tanie i dobre

 miałam wersję colossal volume 100 %black  i cat eyes z wygiętą szczoteczką i jedna i druga fajna maskara ,dają fajny efekt pogrubienia choć 100%black  większy. mnie ten tusz zasycha po 3 miesiącach ,kosztuje 20 zł  na promocji ale często w rossmanie jest w takiej cenie wiec wydaje mi się że się opłaca tym bardziej że jego pojemność to 10,7 ml ,ma większą szczoteczke ale da się do niej przyzwyczaić za ten efekt co daje, polecam.

Re: Kosmetyki tanie i dobre

O, to ja na pewno się przyjrzę temu 100% black. Jedyne co to mnie zastanawia szczoteczka. Od wieliu lat stosuję silikonowe i to mi bardzo odpowiada.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: