Kosmetyki tanie i dobre

  • 2015-04-21, o 14:00
  • 101
  • 39 392
  • 47
  • 64

Re: Kosmetyki tanie i dobre

ja lubię kosmetyki Golden Rose :)

ogólnie kosmetyki Isana, klorówka z Kobo, cienie do oczy z natury (ta tania firma na s ;]) no a jak ktoś zamawia przez internet to kosmetyki MUR szczególnie cienie do oczu

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Bardzo lubię kosmetyki Isana, zwłaszcza odżywki i wszystko inne do włosów :) Kosmetyki MUR znam dopiero od niedawna ale widzę ze dużo osób je chwali, wiec może na coś się skuszę ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Pokłóciłam się ze szminkami z MUR, ale cienie uwielbiam, a tak bardziej dostępne stacjonarnie to My Secret, Sensique, Kobo, Catrice i Golden Rose oczywiście. :P

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Akurat uczę się makijażu oka, więc może skuszę się na jakieś cienie :) Mi zawsze KOBO kojarzyło się z wyższą półką cenową, dopiero niedawno zobaczyłam na ceny i szok że takie tanie :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

No a cena do ich jakości w ogóle nie pasuje. Jestem wizażystką i sama stosuje Kobo i My Secret na sesjach i u klientek. Zawsze wszystko jest ok, pigmentacja niesamowita jak na coś co nie kosztuje nawet 10zł, nigdy nie usłyszałam nawet od klientek, żeby makijaż oka się osypywał czy zbierał w załamianiach, a i na zdjęciach wychodzą pieknie. :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Ja KOBO miałam tylko puder sypki, który bardzo lubiłam oraz mam podkład w najciemniejszej wersji.. dostałam go od znajomej żebym używała jako brązera, bo na yt został osławiony jako Chanelowski odpowiednik brązera. Jednak nie dość, że nie umiem się obsługiwać zwykłym bronzerem w kamieniu to takim w kremie tym bardziej, w dodatku dobrego pędzla do niego nie mam a palcami nakładać się go nie da :) Jednak od kiedy zaczęłam pierwsze próby z makijażem oka szukam jakichś dobrych cieni, mam zamiar postawić na Sleeka, którego już kiedyś miałam ale ponieważ oczu nie malowałam to oddałam.. ale może i skuszę się na coś z KOBO, jedyny problem to taki że do ich kosmetyków mam ograniczony dostęp :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

No u mnie też słabo z dostępem, bo mam jedną Narutę w okolicy, w dodatku nie zbyt dobrze zaopatrzoną. Dlatego jak już gdzieś jadę i przypadkiem mijam Naturę to aż muszę wejść i się rozejrzeć (czytaj: wykupić połowę nakładu :P).

Re: Kosmetyki tanie i dobre

Ja mieszkam pod Krakowem, więc jeśli chcę do Natury to jedynie Kraków, ale rzadko też tam bywam.. ostatni raz w Naturze byłam jakiś roku temu i muszę się wreszcie tam wybrać bo moje zapasy kosmetyczne powoli się końcą (a trzeba czymś szafki napełnić bo przecież nie będą tak puste stać) :)

Re: Kosmetyki tanie i dobre

zastanawia mnie który tusz z takich tańszych jest lepiej pogrubiający i tak szybko nie wysycha: Essence - I Love Extreme Crazy  ,Lovely Curling Pump Up Mascara (ten żłóty) czy Wibo Growing Lashes (ten zielony)

 

jak do tej pory miałam tylko ten z Lovely i rzeczywiście fajny tusz ,fajny efekt ale niestety u mnie po około 6 tygodniach nadaje się do wyrzucenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: