Kosmetyki o różnych zastosowaniach

  • 2021-11-15, o 15:58
  • 60
  • 3 853
  • 17
  • 25

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Używam shimmera maui z ecocery jako rozświetlacza na policzki, jako cień do powiek i nakładam odrobinę na środek ust pomalowanych matową pomadką, żeby optycznie je powiększyć. 

2022-05-31 10:11:52 autor marlenkowo

 

Tego typu produkty są wielofunkcyjne :)

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Ostatnio fixerem w sprayu z Kobo popryskałam przez przypadek nieco włosy, powiem tak, jako lżejsza alternatywna lakieru mogłoby się nadać, trzeba spróbować jeszcze, ale widzę potencjał :) 

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Ostatnio fixerem w sprayu z Kobo popryskałam przez przypadek nieco włosy, powiem tak, jako lżejsza alternatywna lakieru mogłoby się nadać, trzeba spróbować jeszcze, ale widzę potencjał :) 

2022-06-08 13:58:51 autor yumimadoka

Mi też zdarzyło się popryskać przez przypadek grzywkę fixerem Kryolan, ale nie próbowałam więcej razy ;)

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Słyszałam o pryskaniu twarzy lakierem do włosów, ale na pewno nie polecam tego próbować. Sama też bym się bała.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Przetetstowałam Topper na powieki z Lovely i okazało się, ze stosowany stopniowo, lekko i powoli działa jak mydełko do brwi :) Spróbujcie kiedyś tak w domu ;) 

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Przetetstowałam Topper na powieki z Lovely i okazało się, ze stosowany stopniowo, lekko i powoli działa jak mydełko do brwi :) Spróbujcie kiedyś tak w domu ;) 

2022-07-21 12:54:53 autor yumimadoka

Ciekawa opcja.

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Przetetstowałam Topper na powieki z Lovely i okazało się, ze stosowany stopniowo, lekko i powoli działa jak mydełko do brwi :) Spróbujcie kiedyś tak w domu ;) 

2022-07-21 12:54:53 autor yumimadoka

A ten topper to nie błyszczący jest?

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Jest, tzn. on nie ma drobinek, nie jest perłowy, tylko jest na błysk. Ale nie rzuca się to w oczy tak, przynajmniej u mnie. Musielibyście u siebie testować sami i sprawdzić czy wam pasuje

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

To może być rzeczywiście ciekawa opcja :)

Re: Kosmetyki o różnych zastosowaniach

Moja sąsiadka używała zawsze pomadki do ust, jako różu do policzków. Nie jest to zły pomysł, pod warunkiem, że dobierzemy odpowiedni kolor i ładnie rozetrzemy :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: