Kosmetyki na rano

  • 2013-04-10, o 17:42
  • 59
  • 22 174
  • 34
  • 49

Kosmetyki na rano

Hej jakich kosmetyków używacie zawsze rano?

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Kosmetyki na rano

Ja rano zazwyczaj używam żelu myjącego, później jakiś krem z filtrem i jeśli mam taką ochotę to na to makijaż :) Większe oczyszczanie i odżywianie cery zostawiam sobie na wieczór, ponieważ mam wtedy więcej czasu dla siebie :)

Re: Kosmetyki na rano

1) Żel do mycia twarzy z Garniera

2) czasami tonik np z Nivea

3) Krem do twarzy, ostatnio z Alterra

4) Krem pod oczy z Tołpy

a z kolorówki to różnie ;]

Re: Kosmetyki na rano

Ja rano używam zawsze najpierw toniku, potem kremu do twarzy i na koniec podkład. Tonik mam taki do cery naczynkowej, a kremu używam teraz argan, makadamia i marula z bielendy, nawilżającego. Do tego podkład Bourjois healthy mix i część makijażu gotowa :)

Re: Kosmetyki na rano

myje twarz mydłem marsylskim z lawendą albo z Aleppo 100% oliwkowe potem nakładam krem ze Starej Mydlarni Eco Receptura (uzywam na zmiare ten z aloesem albo peony polecam super kremy i te naturalne składy) na koniec fluid.

Re: Kosmetyki na rano

Myję twarz żelem Tołpy z serii Physio, potem nakładam serum L'oreal Skin Perfection, krem pod oczy z Tołpy, jakiś lekki krem do twarzy (wykańczam wszystko co testowałam, więc to już różnie) i makijaż, jeżeli akurat wychodzę.

Re: Kosmetyki na rano

krem do twarzy młodzieńczy blask od Bielendy, potem przez cały dzien mam fajną skórę. maluję oko- tusz i kredka i usta błyszczykiem ;)

również oczyszczaniem zajmuję się wieczorem.

Re: Kosmetyki na rano

Ja osobiście najpierw smaruję twarz płynem micelarnym z mixy, następnie wywarem z szałwii i smaruję żelem z GorVity. Czasem także uwywam toniku z soku z cytryny:).

Re: Kosmetyki na rano

Ja rano przemywam twarz tonikiem na naczynka z Tołpy, później krem matujący z Tołpy i zazwyczaj podkład, ale ostatnimi czasu nie nakładam nawet podkładu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki na rano

Płyn micelarny z Biedronki, później krem z Sylveco :)

Re: Kosmetyki na rano

Pyn micelarny - ostatnio be beauty niebieska wersja z Biedronki. Potem fajny krem nawilżający - obecnie mam nawilżająco - rozświetlający z spf 20. Krem pod oczy Ziaja jaśmin w kremie 50+ .  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: