Kosmetyki na prezent

  • 2015-10-04, o 18:03
  • 67
  • 22 641
  • 51
  • 57

Re: Kosmetyki na prezent

Jeżeli twoja mama stawia na kolorówke to sprawdź jej kosmetyczkę i sprawdź co jej się konczy lub czego w niej brakuje, natomiast jeżeli stawia szczególną uwagę na pielęgnacje to przyjrzyj się jaki typ skóry ma twoja mama i zrób jej zestaw składającu się z kremu pod oczy, kremu do twarzy, serum i pomadkę nawilżającą. :D

Re: Kosmetyki na prezent

Postawiłabym na pielęgnację.

Re: Kosmetyki na prezent

Szzczerze mówiąc, polecam wybieranie z Ziaja ;) za grosze można kupić duuużo różnych rzeczy i to pod każdą skórę ;) 

Re: Kosmetyki na prezent

Ja postawiłabym na masełko lub balsam do ciała, ładnie pachnący żel pod prysznic, czy kremik do rąk. 

Re: Kosmetyki na prezent

Ja postawiłabym na masełko lub balsam do ciała, ładnie pachnący żel pod prysznic, czy kremik do rąk. 

2023-01-09 20:26:13 autor koniczyna684

 

Też postawiłabym na podobny zestaw

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki na prezent

Ostatnio kupiłam fajny zestaw za grosze w sumie, płyn do kąpieli, żel i mydło z Avon o zapachu morskim za ok 20 zł. Myślę że taki zestaw na pewno by się przydał, to uniwersalny ale bardzo fajny pomysł.

Re: Kosmetyki na prezent

Teraz jest tak duży wybór, w dodatku marki stawiają też na estetykę i zestawy są często od razu fabrycznie ciekawie pakowane. Ja zawsze zwracam uwagę w sklepach na takie gotowe prezenty bo są urocze ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: