Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

  • 2012-08-07, o 21:39
  • 13
  • 11 050
  • 17
  • 14

Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Czy ktoras z was miala juz stycznosc z kosmetykami kolorowymi COLLISTAR?(ktore dostepne sa w Douglasie) Dziewczyny bardzo chwala cienie do powiek o konsystencji jedwabistej i cienie z seri Dual effect eyeshadow wet&dry Collistar odcien nr.5 ktoras z was uzywa ? uzywala? bo odcienie szczegolnie cieni do powiek maja fenomenalne ,nie spotkalam sie az z tal pieknymi ,zywymi kolorami tak ladnie naturalnie wygladajacymi-ladnie stapiajacymi sie z powieka ,dzis zakupilam jede odcien nr60 i naprawde idealnie stpia sie z powieka,bez uzycia bazy-ladnie wyglada,nie sa tepe -jesli chodzi o maty ,nie wygladaja tandetnie,nie osypuja sie

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

w jakiej cenie jest wogóle taki cień bo jeśli chodzi o ta marke to sie wogole nie orientuję i czy rzeczywiście sa tak dobre jakościowo ? szukam właśnie fajnego cienia satynowego i matowego ,oczywiście w odcieniu beżowym ,kremowym.

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Niestety nie znam ich

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

maskara jest super ;) ta  w złotym opakowaniu 

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Ja słyszałam kilka pozytywów o ich szminkach, sama się zastnawiam nad jakąś szminką :)

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Kojarzę tą złotą maskarę, spotkałam się z nią kilka lat temu :)

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Też słyszałam o nich dobre opinie, ale sama jeszcze nie sprawdzałam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

maskara jest SUPER ! ♥

 

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

ale droga

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

Może i dobre, ale drogie :(

Re: Kosmetyki kolorowe firmy "COLLISTAR"

nigdy nie mialam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: