Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 666
  • 79
  • 71

Prawdziwa perełka mydełko Savon Noir Lorient, ma ciekawy wygląd i konsystencję. Nie jest tradycyjne i nie przypomina mydła w płynie. Konsystencją przypomina raczej miód, gdyż jest lekko płynne, ciągnące i lepkie. Sam kolor mydła może nie jest zachęcający, bo lekko brązowy, ale należy pamiętać, że jest to produkt naturalny. Nie ważny jest zatem wygląd, a jego jakość. A teraz przejdę do zaobserwowanych efektów jego działania. Otóż mydełko bardzo dobrze oczyszcza skórę i przy tym nie wywołuje podrażnień. Doskonale wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Po umyciu ciała odczułam dużą świeżość. Jedynym minusem jaki zaobserwowałam to szczypanie oczu. Należy zatem ostrożnie korzystać. Cena produktu wydaje mi się współmierna do jakości. 100% satysfakcji !

Urzywał ktoś może masła do ciała Pomarańcza & Cynamon & Goździk marki harmonique. przeglądałam ostatnio fora i widziałam same pozytywne komentarze na ten temat i szczerze mówiąc mam ochotę zamówić ten kosmetyk urzywał ktoś może się wypowiecie?

Re: Kosmetyki do ciała

Z balsamów moim ulubieńem jest ostatnio kremowe serum do ciała z bielendy z zieloną oliwką i jogurtem, jest lekkie, szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę

2016-09-12 01:15:33 autor Patrycja91

Z tej samej firmy dobry jest też kokosowy olejek w kremie do ciała. Ma lżejszą konsystencję niż balsamy do ciała czy masła i przepięknie pachnie kokosem, dosyć szybko się wchlania, ale pozostawia skórę nawilżoną i zregenerowaną, szczególnie gdy jest wysuszona po lecie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

Taki komplet - żel i balsam o tym samym zapachu - idealnieJak wychodzę z łazienki, to unosi się za mną słodziutka woń malinowej Mamby

2013-09-08 15:00:49 autor karina500

zgadzam się!

Re: Kosmetyki do ciała

Ja ostatnio kupiłam na promocji fajny balsam do ciała, właściwie to jest kremowe serum, z bielendy. Mam nawilżające, z mlekiem kozim i miodem, nie dość że super pachnie, to jeszcze nawilża na długo

Re: Kosmetyki do ciała

Ja ostatnio kupiłam na promocji fajny balsam do ciała, właściwie to jest kremowe serum, z bielendy. Mam nawilżające, z mlekiem kozim i miodem, nie dość że super pachnie, to jeszcze nawilża na długo

2016-10-07 00:30:00 autor Patrycja91

Z tej firmy dobry jest też zmysłowy olejek do ciała. Ma trzy fazy, trzeba energicznie wstrząsnąć buteleczką, żeby się dobrze wymieszały ze sobą. Olejek ma super zapach i dzięki tym trzem warstwom fajnie prezentuje się na półce w łazience. Dobrze tez nawilża i regeneruje wysuszoną skórę. 

Re: Kosmetyki do ciała

Najlepsze olejki do ciała znalazłam u Alqvimia, pięknie relaksujące, orzeźwiające, jakie chcecie takie są. Żaden nie uczula. Jak mnie nie, to nikogo.

Re: Kosmetyki do ciała

ja używam nivea:)

Re: Kosmetyki do ciała

Najlepsze olejki do ciała znalazłam u Alqvimia, pięknie relaksujące, orzeźwiające, jakie chcecie takie są. Żaden nie uczula. Jak mnie nie, to nikogo.

2016-10-13 12:39:31 autor BeverlyCrusher

oo tak, cudoo

Re: Kosmetyki do ciała

Lubie kosmetyki z garniera:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: