Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 668
  • 79
  • 71

polecam nivea

Re: Kosmetyki do ciała

Z ziaji
2016-02-10 16:10:23 autor Dominika33

Też lubię 

Re: Kosmetyki do ciała

Dla mnie Floslek

Re: Kosmetyki do ciała

A jak chodzi o ochronę mamy w ciąży lub zaraz po ciąży to Mama Care Efektima i tylko ona.

peeling. najlepeij cukrowy a potem mleczny olejek algi morskie i skóra zostaje dosyć dlugo dobrze nawilżona

Re: Kosmetyki do ciała

Jeżeli chodzi o balsamy do ciała to lubię balsam Neutrogeny lub AA, a z żelów pod prysznic bardzo polubiłam ostatnio witaminowy olejek pod prysznic z bielendy, seria twoja pielęgnacja. Ładnie pachnie, jest wydajny i skóra jest po nim fajnie nawilżona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

Jeżeli chodzi o balsamy do ciała to lubię balsam Neutrogeny lub AA, a z żelów pod prysznic bardzo polubiłam ostatnio witaminowy olejek pod prysznic z bielendy, seria twoja pielęgnacja. Ładnie pachnie, jest wydajny i skóra jest po nim fajnie nawilżona

2016-08-12 14:34:31 autor Patrycja91

z ich firmy przepieknie pachnie tez multifazowy olejek do ciała ;) 

Re: Kosmetyki do ciała

Pięknie zrobiła mi Mama Care Efektimy, w szczególności taka kuracja ujędrniająco - regenerująca.

Re: Kosmetyki do ciała

W sumie jest wiele dobrych i skutecznych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które w ciemno można polecać, ja zawsze sugeruję się w pierwszej kolejności  ich jakością oraz skąłdem bo im mniej chemii tym rzecz jasna lepiej dla naszej skóry. Bazuję tylko na naturalnych kosmetykach.

Re: Kosmetyki do ciała

Z balsamów moim ulubieńem jest ostatnio kremowe serum do ciała z bielendy z zieloną oliwką i jogurtem, jest lekkie, szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: