Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 612
  • 79
  • 71

Uwielbiam Mixe i nie zmienię

Re: Kosmetyki do ciała

Ja lubię neutrogenę albo olejek w kremie do ciała z bielendy, mam taki kokosowy. Dobrze nawilżają, wygładzają skórę, nawilżona skóra długo się utrzymuje

Re: Kosmetyki do ciała

Jestem namiętną fanką Floslek, zwłaszcza, że szukam kremów, które nie uczulają i są przeznaczone do delikatnej skóry.

Re: Kosmetyki do ciała

Jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji ciała, to moim zdaniem warto zacząć od naturalnego kolagenu, o którego właściwościach pisałam już na forum, oczywiście to coś dla tych którzy faktcyznie chcą mieć ładną i zadbaną skórę, która dodatkowo będzie odpowiednio nawilżona. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

Ja zakochałam się w Efektimie, konkretnie w ich peelingu kawowym Coffee Miracle. Skóra wygląda jak nowo narodzona.

Re: Kosmetyki do ciała

Ja bardzo lubię różnego rodzaju mgiełki, olejki, ostatnio kupiłam też balsam wyszczuplający, jako, że zbliża się lato i trzeba będzie zrzucić ubrania. Jakbyście szukali takich ujędrniających produktów, to powiem Wam, ze u mnie dobrze się sprawdza Slim Extreme scalpel z eveline, do tego ma bardzo przyjemny zapach.

Re: Kosmetyki do ciała

Cudowne balsamy i kremy ma Floslek, u mnie dla całej rodziny.

Re: Kosmetyki do ciała

Ja lubię balsam dave do ciała, ładnie się wchłania, zapach delikatny. Nie lubię ostrych zapachów balsamów typu kokosowy itp

Re: Kosmetyki do ciała

Dobre są kosmetyki z serii scalpel z eveline, to produkty wyszczuplające. Moim zdaniem to dobre wsparcie w przypadku odchudzania. Warto wypróbować koncentrat nocny, który ujędrnia skórę i nawilża, bardzo go lubię.

Re: Kosmetyki do ciała

Jak jesteście na etapie gubienia zbędnych kilogramów, to warto sobie przetestować serię Slim Extreme od eveline. Bardzo lubię koncentrat nocny, stosuję się go na noc jak sama nazwa na to wskazuje, rano skóra jest wygładzona i naprawdę ujędrniona, za to go lubię.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: