Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 674
  • 79
  • 71

Re: Kosmetyki do ciała

ja używam kozie mleko 

Re: Kosmetyki do ciała

ja używam nivea:)

2016-10-13 14:42:02 autor naxx

zgadzam się:)

Re: Kosmetyki do ciała

Polecam nivea albo bielendę

Re: Kosmetyki do ciała

Polecam Efektimę. Jak ktoś ma takie problemy jak ja z suchą skórą zwłaszcza serię Hydro&Dry Control.

Re: Kosmetyki do ciała

Jakie masła do ciała uzywacie? Bo chcialabym cos wkoncu kupic, zastanawiam sie nad nowoscia bielendy-vegan friendly, maslo wylko i wylacznie ze skladnikami rochodzenia roslinnego. Patrzalam na stronie producenta i wydaje sie ciekawe, obok nawilzenia ma tez ujerdnic skore i poprawic jej wyglad.

Re: Kosmetyki do ciała

Ja lubię masła, są gęstsze niż zwykły balsam i często lepiej nawilżają. Bielendę znam i lubię, teraz mam np ich krmeowe serum do ciała, z mlekiem kozim i miodem. Dobrze nawilża, na długo, nie zostawia tłustej wartswy jak niektóre balsamy

Re: Kosmetyki do ciała

Ja używam tylko naturalnych ksometyków do pielęgnacji ciała, a skutecznie naiwlżają te które oparte są na bazie kolagenu i polecam je wypróbować. Zamiast samego masła do ciała, bardzo fajnie sprawdzają się również aromatyczne olejki.

Re: Kosmetyki do ciała

Przy suchej skórze, zwłaszcza tej alergicznej, mogę polecić Floslek. Jest tam mój ukochany żel z aloesem, fajne kremy nawilżające, coś dla każdego niezależnie od potrzeb.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

A ja poelcam zwracać uwage na skład, czy aby na pewno dany kosmetyk nie zawiera szkodliwych parabenow co dosyć często ma miejsce. Np kosmetyki Colway z kolagenem są bardzo skuteczne i nawilżają skórę. 

Re: Kosmetyki do ciała

U mnie ostatnio dobrze sprawdza się olejek w kremie do ciała bielendowy, mam taki kokosowy ujędrniający. Dobrze nawilża, napina i wygładza skórę, efekt długo się utzrymuje. Do tego ładnie pachnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: