Kosmetyki SENSIQUE

  • 2010-11-09, o 11:31
  • 46
  • 25 770
  • 24
  • 40

Kosmetyki SENSIQUE

Witam. Co sądzicie o kosmetykach Sensique? Można je dostać w drogeriach Natura,mają sporo rzeczy do zaoferowania i nie są drogie. Może któraś z Was już ma jakieś kosmetyki z tej firmy i mogłaby się z nami podzielić swoimi odczuciami?

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Ja mam:
-baze pod cienie- nie jest najgorsza ale jakos strasznie długo nie trzyma, no i za wiele to jej nie ma- chyba 9.99zł
-Cienie takie pakowane po 4- podobają mi się maja ładny perłowy blask i są tak dobrane że zawsze do siebie pasują- nie pamietam ile kosztowały.
-Nawierzchniowy lakier do paznokci jakoś szału nie widze. Ma niby przyspieszać wysychanie lakieru a tego nie zauwazyłam, nie przedłuza tez trwałości.
-Puder rozświetlający w perełkach- jest świetny! kosztował coś 10-15 zł. Uwielbiam go! super rozświetla twarz, ale trzeba użyć go minimalnie. Nadaje sie na całe ciało i czesto używam go jako cień do powiek- zawsze wtedy dostaje mnóstwo komplementów bo bardzo naturalnie wygląda i rozświetla buzie! Bardzo wydajny!

Co myśle o tej firmie? Myśle że jak to firmy tego typu jedne produkty ma lepsze inne gorsze. Osobiście uważam że ma swoje "perełki". Co do takich firm to myśle że jesli ktoś nie chce wydawać za dużo pieniedzy to super sa ale trzeba sie liczyć z tym że nie zawsze bedą dobrej jakości. Myśle że produkty typu cienie do powiek czy tak jak np. ten mój puder rozświetlający, czy jakiś róż zbytnio sie nie róznią od tych droższych i fajnie że są na rynku w tańszych cenach.
Ja lubie tą firme bo ma duży wybór i każdy może sobie pozwolic na zakup ich produktu. Co do jakości to wiadomo jedno bedzie lepsze drugie gorsze ale ogólnie pozytywnie. To moje osobiste zdanie, nie każdemu mogą odpowiadac takie kosmetyki ale dla mnie sa ok

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Mam mało kosmetyków z tej firmy, gdyż szczerze mówiąc trochę bałam się, czy nie będą podrażniać itd bo ceny mają śmiesznie tanie..ALE - mam młodszą kuzynkę, która dopiero zaczyna przygodę z makijażem, i że jej finanse są ograniczone, kupuje właśnie sporo kosmetyków sensique:D

Sprawdziłam kilka z nich i razem z kuzyneczką odpisujemy:

- owocowe błyszczyki do ust JUICY GLOSS - cena 5.99
są rzeczywiscie owocowe;)
cuuudownie pachną, np owocową gumą balonową:D
troszke niepraktyczne i niehigieniczne opakowanie
nie wysusza ust, ale bez zadnych rewelacji

- cienie, 4kolory, TRENDY COLOUR, GLAMOUR PALETTE - cena 6,90zl
no i tu ogromne zaskoczenie - za taka cenę, 4 rewelacyjne cienie
nie osypują się wogóle!
dobrze się rozporowadzają, świetnie napigmentowane, pudełeczko wygodne
minusem jest pacynka- bezuzyteczna

- zestaw do francuskiego manicure - cena 7 zł - i tu cena odpowiada jakości
powiem tak, nie ma co się rozpisywać, lipa całkowita:/

-kremowe cienie do powiek PARADISE ISLAND EYE SHADOW - jest 10 odcieni, my tu mamy 4
CENA - 4.99
i jak na taka cene - rewelka
swietnie napigmentowane, odcienie tez ok. godne polecenie,
super kryja:D
kolory są dość, hmm tropikalne, kojarzą się raczej z wakacjami itd:D

- pomadka - cena masakryczna VOLUME & SHINE - 3.99:P
rzekomo miała powiększać usta, jednak nawet nie zaczyna szczypać:D
kolory na opakowaniu całkowicie inne niż wewnątrz
jak na tą cenę db nawilża
ładny, słodziutki zapach
po jakimś czasie, zakrętka przestała "trzymac"
Jeśli nie masz dużych wymagań, a chcesz delikatnego nawilzenia - zakup bd ok

To tyle, co do tego, co posiadamy na stanie:D
A tak bardziej ogólnie, to radzimy poprostu korzystać z testerów, wtedy wszystko sie wyjaśni.. Jak na takie ceny, jest ok, oczywiscie bez nie wiadomo jakich rewelacji, ale podkreślamy - za tą cenę - lepszych nie znajdziecie:D
buziaki!

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Właśnie sobie kupiłam z tej firmy Puder prasowany MAPKA BRĄZUJĄCA i jestem z tego produktu zadowolona:) kupiłam róznież rozświetlacz w kulkach i też ładnie się spisuje.super rozświetla więc mogę te produkty polecić,cena jest niska więc z tym nie powinien być problem:)

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Ja dziś zakupiłam korektor, nazywa się Make - up Concealer nr 101. Juz go oczywiście wypróbowałam..;P I znowu super zaskoczenie, jest rewelacyjny.. Mam popękane naczynka przy skrzydełkach noska i całkowicie je zakrył:D

Cena 4,49zł

Kolejny plus dla Sensique

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Mam 3 progukty tej firmy:
-EYESHADOW TRIO 5,49 zł, niestety wg mnie zero krycia (minus)
-Puder prasowany, rozświetlający 6,49 zł, rewelacja
- korektor 2w1 perfect cover 7,49 zł, super kryjący

Za ta cene uwazam ze mozna spokojnie sie zaopatrzyc w dobre kosemtyki

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Hmm dużo tych pozytywów chyba muszę się wybrać na zakupy do Natury

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Ja posiadam z tej firmy puder prasowany rozświetlający i matujacy oraz roż do policzków i jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Miałam mnustwo innych pudrów i jak dla mnie Sensique sie najlepiej sprawdza a kosztuje około 7 zł.

Re: Kosmetyki SENSIQUE

hihi to bardzo fajnie coraz więcej pozytywnych słów o tych kosmetykach super, że w rozsądnej cenie można nabyć dobre produkty

Re: Kosmetyki SENSIQUE

Też tak myśle:) kupiłam sobie kiedyś jeszcze taki pojedynczy cień też był taniutki Na poczatku sie rozczarowałam bo w ogóle sladu po nim nie było na powiece ale potem zdrapałam tą warstwe na wierzchu i jest super ciagle go używam i ostatnio wróciłam tez do tej paletki z 4 cieniami z tej firmy- jake taki super rozświetlony efekt. Mój facet wariuje jak mnie widzi z tym makijażem Wiec chyba spełnia zadanie

Re: Kosmetyki SENSIQUE

mialam kiedys jedne cienie z tej firmy ok były calkiem ok

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: