Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

  • 2011-06-12, o 20:58
  • 42
  • 18 730
  • 24
  • 36

Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

Co sadzicie o tych kosmetykach naturalnych ALTERRA z drogeri Rosmman (tusze do rzes,cinie do powiek itp)?

A tutaj kosmetyki naturalneALVERDE -z sieci drogeri d.m markt http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/serv ... ekosmetik/

Prawie tak samo wygladaja cenowo ALTERRA i ALVERDE

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA z Rosmana

ciag dalszy

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA z Rosmana

do kompletu blyszczyk

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA & Kosmetyki naturalne ALVERD

Nigdy nie spotkałam tych kosmetyków. A są dotepne w Polsce również? ciekawie prezentują się ps. w piątek będzie makijaż arabski mam nadzieję, że Ci się spodoba ;D

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA & Kosmetyki naturalne ALVERD

Moniko to sa kosmetyki naturalne kolorowe z Rossmanna ALTERRA I WLASNIE CHYBA JESZCZE ICH NIE MA W Polsce pielegnacyjne kosmetyki tej firrmy podobno sa w Polsce a kolorowych jeszcze nie ma.. ,ale mam nadzieje ze niedlugo wprowadza! u mnie juz sa i naprawde fajne sa i taniutkie W piatek makijaz arabski swietnie Dziekuje ! buziaki http://allaboutbeauty18.blogspot.com/se ... el/Alterra

A tu cala ich kolekcja kosmetykow kolorowych przyjaznych dla skory

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA & Kosmetyki naturalne ALVERD

Ciekawie prezentuja się a filmik będzie jednak jutro ;p właśnie txt pisze

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVE

Serdecznie dziekuje MOniko za filmik ! juz nie moge sie doczekac

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

alterra dobra i nie taka droga firma z naturalnymi kosmetykami szkoda ze tu w sklepie takich nie ma ,w miare naturalne składy i na pewno duuużo lepsze niż te drogeryjne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

alverde bardzo fajne

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

Ja bardzo lubię olejki i mydla alltery

Re: Kosmetyki Naturalne ALTERRA vs. Kosmetyki naturalne ALVERDE

Ja miałam tylko kilka rzeczy z Alterry i dobrze się sprawdzały. Między innymi balsamy, które były całkiem fajne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: