Kosmetyki KOBO

  • 2010-11-23, o 15:49
  • 51
  • 19 800
  • 28
  • 36

Kosmetyki KOBO

Witam Dziewczyny:)
Wczoraj odwiedziłam Drogerie Natura i przypadkowo natknęłam się na szafę z firmy KOBO z kosmetykami kolorowymi. Zapowiada się obiecująco nic nie kupiłam bo się troszkę spieszyłam ale mam zamiar w najbliższym czasie. Moje pytanie czy któraś z was korzystała już z tych kosmetyków??

Re: Kosmetyki KOBO

Tak, ja korzystałam a w przyszłym tygodniu napiszę recenzję do niektórych produktów mam cienie (pojedyncze), błyszczyki, bronzer (ala ziemia egipska-rewelacja, lekko połyskliwy odcień, nie przesadzony, konsystencja odpowiednia, tzn.nie jest miękki:) i puder matujący w kamieniu - na razie jestem z nich bardzo zadowolona. Cienie metaliczne wprost cudowne nie miałam podkładów i innych produktów do twarzy - myślę jednak, że przy najbliższej okazji zaopatrze się w nie (u mnie w mieście nie ma Natury niestety;/) pozdrawiam:)

Re: Kosmetyki KOBO

Ja swoja przygodę z makijażem dopiero zaczynam i wiele filmików już zobaczyłam na Twoim blogu. I innych portalach:)
zaciekawiły mnie te kosmetyki więc chyba przy najbliższym przypływie gotówki skuszę się na jakiś produkt z tej firmy:)

Re: Kosmetyki KOBO

Myślę, że warto aczkolwiek jeśli dopiero zaczynasz zabawę z makijażem to nie warto szaleć z ilością kosmetyków ja zawsze się skuszę a później mam problem z wykorzystaniem
pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO

Planuje zakupić tylko to co jest niezbędne:) Jak kosmetyki się sprawdzą systematycznie będę dokupywać i tworzyć śliczne makijaże:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO

Założyłam już temat o tych kosmetykach, zajrzyj sobie-zrobiłam pare zdjęc:) Ja też jestem bardzo z nich zadowolona i mam ochote na wiecej

Re: Kosmetyki KOBO

czyli warto kupić super wiadomość bo właśnie się przymierzałam a nie wiedziałam czy warto :p
dzięki dziewczyny

Re: Kosmetyki KOBO

na kosmetyki KOBO trafiłam zupełnie przypadkiem. Gdy tylko pojawiła się ta linia kosmetyków, akurat byłam na zakupach w NATURZE odrazu w oczy rzuciła mi się kolorowa półka z kosmetykami. Pognałam tam ile tchu Oczywiście nie umiałam się napatrzeć i "obmacać" naj najwięcej kosmetyków. Byłam wtedy z moją Amelią, która również "szalała" razem z mamusią Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym wyszła z pustymi rękami I tak oto takim sposobem jestem szczęśliwą posiadaczką: cieni matowych (teraz nie pamietam kolorów), jednego pyłku, bazy, 3 błyszczyków, 2 pomadek, płynu do demakijażu, (moja mama zakupiła sobie podkład w płynie - jest zadowolona) ... oprócz KOBO lubię kosmetyki Inglot (ale cena KOBO bardziej mi się podoba , Bell

Re: Kosmetyki KOBO

ummm cena kobo lepsza? z tego co się orientuję to ceny cieni inglota to 10 zł, kobo wychodzą drożej

Re: Kosmetyki KOBO

ummm cena kobo lepsza? z tego co się orientuję to ceny cieni inglota to 10 zł, kobo wychodzą drożej

natalusia371

cienie INglota 10 zł??? ale irlandzkie zdzierstwo..raz weszłam z ciekawości do Inglota i aż się uśmiałam ,bo w zyciu nie dałabym za cień 30 euro...tutaj Inglot jest jedna z najdroższych firm.jeżeli chodzi o kosmetyki..sam pędzel ,obojetnie jaki kosztuje od 24 e wzwyż..niestety z Kobo nie miałam przyjemności sie spotkać::):)

Re: Kosmetyki KOBO

tak, wkłady okrągłe inglot są po 10, kwadratowe po 12 zł

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: