Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 949
  • 28
  • 42

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Ja tez słyszałam że te z Kobo pasują do Inglota a z kolei Inglot podobno jest taki sam jak Mac Wiec chyba wszystkie sa tego samego rozmiaru
Ja mam matowe wie raczej tak stonowane kolorki ale miła odmiana przy moich wszystkich połyskliwych. Bardzo jestem z nich zadowolona, mają super pigmentacje, aż trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością np. ciemnego kolorku bo db sie trzyma wiec i poprawki sa nieco trudniejsze

Re: Kosmetyki KOBO Professional

witam
polecam kolor golden rose cholograficzny
a dla rozświetlenia lub biały snowy withe
ale najlepiej stanąć przed szafą kobo
zależy też jakie kolory interesują czy matowe czy perłowe
pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

wiem wiem, golden rose rzucił mi się w oczy na samym początku... matowych raczej nie szukam bo mam pełno w palecie 88 matte i w sleeku
jutro jeśli uda mi sie zaliczyć egzamin zrobię sobie małą nagrodę i przejdę się wreszcie do natury po kobo <3
trzymajcie za mnie kciuki!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

A z czego masz ten egzamin? ja już 3mam kciuki ;p jesteś zadowolona z paletki Sleek?zastanawiam się nad wprowadzeniem tych kosmetyków do sklepu... a ta paleta matowych cieni to z jakiej firmy? pozdrowionka :*

Re: Kosmetyki KOBO Professional

LITERATURA ANGIELSKA masakra

paletki Sleek posiadam 2 i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z odcieni perłowych (są takie właśnie aż kremiaste) oczywiście wszystkie bardzo się sypią i paletki są usyfione ale mi to jakoś zbytnio nie przeszkadza pigmentacja jest rewelacyjna, a czarny jest CZARNY
super byłoby gdybyś miała możliwość je wprowadzić mam zamiar uzbierać wszystkie ^^

a paleta 88 jest z całkiem nowej amrykańskiej firmy SedonaLace www.sedonalace.com
wysyłają do Polski, polecam ich pędzle, tańsze odpowiedniki Sigmy, jakość niewiarygodna <3 kocham je

a tu muszę się pochwalić, że zaproponowali mi być jedną z ich "twarzy" i już byłam w kilku newsletterach dodaj ich do znajomych na fb może też Cię zauważą

Re: Kosmetyki KOBO Professional

o qrcze - to super!! a masz takiego newslettera? możesz mi przesłać na maila?;) z chęcią zobaczę co to takiego powodzenia na tej strasznie brzmiącej literaturze

Re: Kosmetyki KOBO Professional

też mam paletke ze sleeka zgadzam się z natalusia371.... cienie są napigmentowane i po prostu co tu duzo mowić jak za ich cene jest wszystko ok też powiększam swoją kolekcje własnie jutro jade na miasteczko po sleeka ale uwielbiam pigmenty z barry m kocham je nie są takie drogie a są napigmentowane niesamowicie pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Kosmetyki KOBO Professional

no i zdałam !
jak obiecałam, tak i poszłam do Natury zaopatrzyć się w Kobo

golden rose jest boski <3
a paletka super, juz do niej zdepotowałam moje cienie Mac

Re: Kosmetyki KOBO Professional

pochwal się na co zdałaś??:>

Cień golden rose piękny ale ciężki w nakładaniu:) będę musiała chyba poszukać jakaś pacynkę bo u jakieś dziewczyny na blogu chyba czytałam że ona nakłada ten cień właśnie pacynką a nie pędzlem

Re: Kosmetyki KOBO Professional

niestety nie ma się czym chwalić, bo na 3+
ale przy pytaniach, które wylosowałam to i tak bardzo duzo

mam paletkę cieni z my secret, z jakiejs limitowanki ("garden"?) i tam są właśnie cienie metaliczne takiej samej konsystencji
nakładałam je zawsze palcami (lub pacynką zeby było bardziej precyzyjnie) a pędzlem tylko rozcierałam granice (nawet na opakowaniu było napisane, żeby koniecznie używać załączonych pacynek - pędzlem nie ma szans)

będąc w Naturze musiałam sobie oczywiście kupić coś z essence... yhhh, mam do nich straszną słabość ^^

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: