Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 956
  • 28
  • 42

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Tak jak obiecałam zamieszcam fotki:)
Nie zwracać że się swiece ale to było zaraz po przyjściu do domku a cera tłusta więc nic na to nie moge poradzić:(

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Hej! dzieki że zamiesciłas zdjęcia. Akurat wyszło tak że nie wchodziłam na forum od kilku dni i nie widziałam ich a byłam w naturze i ta baza sie tak na mnie patrzyła że sie skusiłam. I moge powiedziec że jestem nia zachwycona! u mnie trzyma sie ładnie caaały dzień i dopiero wieczorem coś tam zaczyna sie pojawiac, jakies kreseczki sie scierają ale to jest po ok 15 godzinach wiec mysle że super jak za taka cene!
Serdecznie ja polecam. Używam jej od kilku dni i łatwo nie ma bo warunki są niesprzyjające a ja ostatnio cięgle mrużę oczy wiec mysle że nic sie nie zmieni w moim zdaniu ale jak cos to dam znać.
Jeszcze raz dzieki za zdjęcia-gdybym wczesniej jej nie kupiła to po nich i tak bym sie skusiła
pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

hihihi faktycznie baza jest super też ją mam i również jestem z niej zadowolona
Dzięki Thinka za fotki - a błyszczeniem to się nie przejmuj i nie tłumacz - my Cię doskonale rozumiemy, myślę, że większość z nas ma ten problem
A właśnie - znacie dziewczyny jakieś doskonałe sposoby na zmniejszenie wydzielenia się sebum?
bo ja ostatnio straaasznie się błyszczę

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Ja kiedys jak nie dawałam rady z błyszczeniem gdzies przeczytałam że db jest cytryna-sok. i rzeczywiście kilka razy przecierałam twarz i mój problem szybko sie skonczył. To tak z domowych sposobów. A tak to raczej zwykłe przypudrowanie wystarczy.

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Moim problemem jest tłusta cera, a sposobem na błyszczenie było odkrycie podkładu Manhattan Powder Matt Twarz utrzymywała matowy wygląd przez cały dzień a nawet gdy chodziłam bez makijażu to mogłam zauważyć zmniejszenie wydzielania się sebum. Pomagała mi jeszcze domowa maseczka z limonki, pigwy i pokrzywy, skomplikowana w wykonaniu ale bardzo skuteczna, jak znajdę przepis to Wam wrzucę, może komuś się przyda

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Jeśli chodzi o błyszcząca skórę to rewelacyjny jest puder sypki Kryolan anti shine powder niestety jest dosyć drogi ale matuje skórę na dłuuuuuuuugie godziny.

Re: Kosmetyki KOBO Professional

A ja mam takie pytanie... wiecie moze czy wklady inglotowe pasuja do paletki KOBO?

Re: Kosmetyki KOBO Professional

yyy..teraz zauważyłam, że są dwa wątki o KOBO więc nie wiem, gdzie prawidłowo powinnam zamieśćić swój post
W zwiazku z tym przekopiuję go tutaj:

na kosmetyki KOBO trafiłam zupełnie przypadkiem. Gdy tylko pojawiła się ta linia kosmetyków, akurat byłam na zakupach w NATURZE odrazu w oczy rzuciła mi się kolorowa półka z kosmetykami. Pognałam tam ile tchu Oczywiście nie umiałam się napatrzeć i "obmacać" naj najwięcej kosmetyków. Byłam wtedy z moją Amelią, która również "szalała" razem z mamusią Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym wyszła z pustymi rękami I tak oto takim sposobem jestem szczęśliwą posiadaczką: cieni matowych (teraz nie pamietam kolorów), jednego pyłku, bazy, 3 błyszczyków, 2 pomadek, płynu do demakijażu, (moja mama zakupiła sobie podkład w płynie - jest zadowolona) ... oprócz KOBO lubię kosmetyki Inglot (ale cena KOBO bardziej mi się podoba , Bell

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Sprawdzilam i tak:) cienie Inglot i KOBO naja dokladnie takie same wymiary i nadaja sie do obu paletek firmowych:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

A ta paletka z KOBO jest taka duża jak były kiedyś te z Inglota? bo pilnie poszukuję właśnie takiej dużej paletki - mam mnóstwo cieni pojedynczych a chciałaby je upchnąć w jedną paletkę ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: