Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 898
  • 28
  • 42

Re: Kosmetyki KOBO Professional

już mówię co kupiłam:
*paletkę na zapasy
*zapasy cieni do paletki kobo professional mono 103 sunny day, fashion 212 turquoise, mono 128 deep black (mono matowe, a fashion z drobinkami brokatu)
*błyszczyk kobo professional 201 vanilla dream

już postanowiłam, że przerzucam się na kobo cienie są fantastyczne bardzo intensywniejsze niż inne moje cienie co dla mnie ma duże znaczenie, gdyż na moich powiekach widać dużo żyłek i są leciutko sine... kolor jak na zapasie tak na powiekach... dodam, że nie przygotowałam powiek przed ich aplikacją... żadnego podkładu, bazy nic czy są trwałe jeszcze nie wiem... co do błyszczyka się super mieni, trwały i strasznie trudno go zlizać akurat ten jest przeźroczysty i można go śmiało aplikować na szminki co już próbowałam i efekt był boski

http://i165.photobucket.com/albums/u46/cevoi_album/Zdjcie0591.jpg
foto z komórki niezbyt fajnej jakości :/

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Myślę, że będziesz zadowolona z tych kosmetyków ja też mam cienie (zarówno mono jak i fashion) i jestem z nich bardzo zadowolona mają super konsystencję, lekko kremową - czyli to co uwielbiam w cieniach błyszczyk też jest całkiem dobry.

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Ja nadal z nich korzystam, długo sie trzymaja... Nadają sie do makijażu tylko tymi cieniami tzn matowymi albo w połączeniu z innymi połyskliwymi równiez innych marek. Nie ma takiego sztucznego przejscia-ładnie sie wtapiają A brązowym UWIELBIAM robic kreski jest rewelacyjny! i trzyma sie niewiarygodnie długo w takiej formie b:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Dziewczyny dziś tj. w piątek 17 grudnia ukaże się moja recenzja niektórych kosmetyków z KOBO - zapraszam do obejrzenia

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Droga LadyMakeup:)
Po obejrzeniu ostatniego filmiku bardzo zaciekawił mnie jeden produkt mianowicie: Pure Pigment Liquid Base.Cienie ma i bardzo je sobie chwale jednak co do tej bazy długo sie zastanawiałam czy ja kupić i w końcu postanowiłam że poczekam na jakies opinie. Czy mogłabys cos wiecej na ten temat napisac? To cos takiego jak ten płyn z Inglota czy inaczej to działa? Do kresek czy do nakładania cienia i pigmentów na mokro? I najbardziej mnie nurtuje czy po wyschnieciu daje sie cos zrobic z tym cieniem? tzn rozetrzeć czy dodac go wiecej na sucho czy to już nie bedzie tak db wyglądało?
Pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Podłączam się do pytania merzeny000 Właśnie zastanawiałam się nad kupnem kilku kosmetyków z Kobo ale wahałam się.. teraz jak oglądnęłam recenzję Ladymakeup to nie mam wątpliwości...
Ciekawa jestem tylko jak długo utrzymują się na powiece cienie?

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Witam!
Chociaż ja mam tylko dwa cienie z Kobo to trzymaja się cały dzień...(na bazie)...
Wcoraj jak się pomalowałam o 8 rano to zmylam praktycznie cienie dopiero kolo 21:)
Już się zastanawiam nad kolejnymi kolorami:) Dużo na temat tych kosmetyków mówi też nieAnonimowa kosmetoHoliczka:)
Pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Ja bardzo chwale sobie ich kosmetyki -jak na razie sie nie zawiodłam
tinnka a tą baze też masz z kobo czy jakąs inną?
Czy ktos jej próbował bo tego tez jestem ciekawa, jak sie sprawdza?

Re: Kosmetyki KOBO Professional

marzena000 mam bazę z KOBO... jest super... chociaż nie mam porównania z innymi ale jak dla mnie nie muszę już szukać... jak nie zapomne to zrobie jutro rano zdjęcie zaraz jak się pomaluje i wieczorem nim zmyje makijaż. Zobaczysz jak to wyglada:)
teraz tylko mysle nad nowymi kolorami wlaśnie z KOBO:)
mam swój ulubiony:D o kolorze golden rose serii fashion eye shadow

Re: Kosmetyki KOBO Professional

O to super!!! a wydajna jest? widziałam ze konsystencje ma taką kremową...
Długo sie zastanawiałam czy ją zakupić i czekam na jakies opinie na jej temat jak na razie jest nieźle...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: