Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

  • 2016-01-20, o 19:25
  • 30
  • 8 307
  • 19
  • 26

Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Macie jakieś kosmetykowe życzenia, które do tej pory nie zostały spełnione przez producentów lub trudno je zdobyć u nas albo po prostu znalazłyście kosmetyk, ale jego jakość nie zadawala i chciałybyście, by ktoś inny wydał lepszą wersję? :) (temat na luzie, więc możecie również rzucać śmiesznymi pomysłami typu eyeliner, który sam maluje nam idealną kreskę :D)

Przydałby się jakiś preparat z pędzelkiem, którym można byłoby posmarować skórki wokół paznokci przed aplikacją lakieru, a potem wszystko zdjąć - nasze skórki nie byłyby zalane/ubrudzone lakierem - są już podobne preparaty, ale słabo dostępne; przydałby się jakiś porządny stacjonarnie.

Z mniej przyziemnych pomysłów - top coat, który rzeczywiście wysuszyłby zwykły lakier w 30 sekund. :D

 

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

podkład który zostaje na twarzy od rana do wieczora w idealnym stanie :) bez zadnych poprawek

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

ja mam wiele żalu do producentów , zaczne od tego że uważam że powinny byc sklepy stacjonarne z pędzlami wtedy każdy przed zakupem mógłby sie dokładniej zastanowic i "pomacać " pędzel przez zakupem , następnym moim żalem jest to że nie ma wielu naturalnych podkładów o korektorach w płynie  już nie wspomne na naszym rynku a jesli juz coś się znajdzie to te ich kolory są jakieś "dziwne" ? , kolejny apel miałabym to producentów aby produkty w drogeriach począwszy od tuszy do rzęs ,cieni, bronzerów itp były jakos zaplombowane lub żeby była przyklejona jakaś folijka wtedy byłoby wiadomo jakby była naruszona czy ktoś otwierał ,wogóle mam żal że wiele kosmetyków ( i nie tylko )u nas jest drogich gdzie za granicą za ten sam produkt płaci sie o jedną trzecią mniej ( swoją drogą nie rozumiem tego) , hmm co jeszcze, brakuje mi  częstszych promocji i rabatów

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Anastasia Beverly Hills niestety nie ma u nas :(

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

ja mam wiele żalu do producentów , zaczne od tego że uważam że powinny byc sklepy stacjonarne z pędzlami wtedy każdy przed zakupem mógłby sie dokładniej zastanowic i "pomacać " pędzel przez zakupem , następnym moim żalem jest to że nie ma wielu naturalnych podkładów o korektorach w płynie  już nie wspomne na naszym rynku a jesli juz coś się znajdzie to te ich kolory są jakieś "dziwne" ? , kolejny apel miałabym to producentów aby produkty w drogeriach począwszy od tuszy do rzęs ,cieni, bronzerów itp były jakos zaplombowane lub żeby była przyklejona jakaś folijka wtedy byłoby wiadomo jakby była naruszona czy ktoś otwierał ,wogóle mam żal że wiele kosmetyków ( i nie tylko )u nas jest drogich gdzie za granicą za ten sam produkt płaci sie o jedną trzecią mniej ( swoją drogą nie rozumiem tego) , hmm co jeszcze, brakuje mi  częstszych promocji i rabatów

2016-01-20 20:02:30 autor monika212121

Zgadzam się, zwłaszcza z pędzlami! Wiem, że np. wyspy Inglot mają pędzle i można pooglądać, ale brakuje mi innych marek, dostępnych stacjonarnie - kupowanie przez internet to w sumie grzebanie w sieci za opiniami lub kupowanie w ciemno.

Co do podkładów również, fajnie, że niektóre polskie marki próbują z tym problemem walczyć, jednak jeszcze długa droga przed nami.

 

Anastasia Beverly Hills niestety nie ma u nas :(

2016-01-20 20:02:42 autorriley

 

O tak. :( 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

podkład który zostaje na twarzy od rana do wieczora w idealnym stanie :) bez zadnych poprawek

2016-01-20 19:53:03 autor kloss1

Marzenie. :D

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Zgadzam sie z tym podkładem, chciałabym 

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Anastasia Beverly Hills niestety nie ma u nas :(

2016-01-20 20:02:42 autor riley

 

hehe a jakoś nie płaczę z tego powodu

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Anastasia Beverly Hills niestety nie ma u nas :(

2016-01-20 20:02:42 autor riley

Zgadzam się 

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

Anastasia Beverly Hills niestety nie ma u nas :(

2016-01-20 20:02:42 autor riley

Zgadzam sie, bardzo bym chciała go tutaj:(

Re: Kosmetyk, którego brakuje Wam na rynku?

pomadki lipland!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: