Koloryzacja na czarno

  • 2019-06-29, o 20:11
  • 4
  • 1 260
  • 4
  • 5

Koloryzacja na czarno

Dziewczyny, moje włosy przy czubku głowy są czarne ale już od ok 10cm są dużo jaśniejsze, rudawe. Chciałabym mieć na całej długości czarne, kiedyś tonowałam włosy u fryzjera i byłam zakochana w efekcie ale krótko się utrzymywał, dlatego pytania: 1. Czy u fryzjera można wykonać całkowicie trwała koloryzację? 2. Czy można tak dobrać farbę aby nie musieć robić odrostów? 3. Co sądzicie o farbie Schwarzkopf color expert supreme? Czy ona jest całkowicie trwała? Co generalnie byście poleciły w takiej sytuacji? Włosy mam bardzo dlugie

Re: Koloryzacja na czarno

2 pierwsze pytania raczej do fryzjera, który zobaczyłby włosy i ocenił dobrym okiem, co się da zrobić. Co do farb nigdy nie są całkowicie trwałe, chyba, że masz na myśli trwały kolor przez jakiś czas to tak.

Re: Koloryzacja na czarno

Każde włosy są inne i myślę, że fryzjer najlepiej oceniłby, co da się z Twoimi włosami zrobić. Tej farby nie używałam, ale też różnie włosy reagują na koloryzację. U jednych ten sam kolor jest trwały, u innych szybko się wypłukuje. Najlepiej udaj się na konsultację do zaufanego fryzjera.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Koloryzacja na czarno

Najtrudniejszy chyba kolor - czarny, na pewno ciężko z niego "zejść" a i odrost widać szybko u większości. Jeśli farbowanie to moim zdaniem tylko u fryzjera.

Re: Koloryzacja na czarno

Kiedyś miałam czarne, póxniej jak chciałam zejść z koloru to byłam zielona :) Jak Ania z Zielonego Wzgórza :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: